Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx tyčový mixér


Tyčový mixér, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 12, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Drcení ledu, Barva: nerez. Více info


Cena 5 019 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 50 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ponorný mixér Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx je výkonný ruční mixér, se kterým dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků, a tím se stane vaším nejlepším pomocníkem v kuchyni. Je vybaven výkonným motorem s výkonem 1000 W a vysoce kvalitní nohou mixéru z nerezavějící oceli a QuattroBlade Pro technologií, která zabraňuje vnikání tyčového mixéru ke dnu nádoby, čímž zamezuje vyšplíchnutí ingrediencí. Mixér nabízí výběr z 12 rychlostí a funkci Turbo, která zajistí perfektní výsledky. Praktický "Click-mechanismus" pro odpojení mixovací nohy umožňuje snadné použití a čištění v myčce. Pohodlné a bezpečné uchopení zajišťuje tělo z vysoce kvalitní nerezové oceli s ergonomicky tvarovanou a měkčenou rukojetí SoftTouch.

Tyčový mixér Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx

 • Příkon: 1000 W
 • Počet rychlostí: 12 + turbo tlačítko
 • Pulzní spínač
 • Odolný nůž QuattroBlade Pro
 • Clik mechanismus umožňující snadné sejmutí mixovací nohy
 • Drtič ledu
 • SoftTouch ergonomická rukojeť
 • Barva: nerez

Maximálně výkonný

Vysoce výkonný ponorný mixér Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx s příkonem 1000 W nabízí snadné mixování a sekání i těch nejtvrdších ingrediencí. Technologie "QuattroBlade Pro" zabraňuje přisátí tyčového mixéru ke dnu nádoby, a tím nabízí ničím nerušené mixování bez vyšplíchnutí ingrediencí.

Ideální rychlost pro každý recept

Volič otáček s 12 rychlostmi nabízí vynikající výsledky a nespočet možností. Ponorný mixér poskytuje ideální rychlost pro každý recept, ať už je to majonéza, dětská výživa, polévka, krájení, sekání, míchání, jednoduše zvládne každý úkol. A pokud je to nutné, je v nabídce i Turbo funkce.

Ergonomický design

S tyčovým mixérem Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx se výborně manipuluje, a to především díky protiskluzové SoftTouch rukojeti, ergonomickému tvaru a velkým ovládacím tlačítkům. Patentovaný "Click-mechanismus" pomáhá připojit a jednoduše odpojit mixovací nohu a příslušenství bez námahy. Díky tomuto vysouvacímu mechanismu ji lze mýt i v myčce nádobí.

Všestranné využití

Tyčový mixér Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx nabízí vysoce kvalitní nohu z nerezové oceli, která je pachově i chuťově neutrální. Inovativní food procesor s různými nástavci pro sekání, krájení, strouhání a hnětení. Nádoba s užitným objemem 1,25 l v kombinaci s hnětacím nástavcem pro přípravu lehkého těsta. Inovativní nástavec Kubixx na krájení pravidelných kostek (velikosti 9 mm) z ovoce či zeleniny. Praktický sekáček velikosti L (500 ml užitný objem) naseká bylinky, oříšky, cibuli, maso, sýr a další - s víčkem pro uskladnění v chladničce.

Obsah balení

 • 2 × víko
 • 1 × odměrná mixovací nádobka
 • 1 × nerezová mixovací noha
 • 1 × šlehací metly
 • 1 × univerzální drtič

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 6.3 cm
Hmotnost 3187 g
Počet rychlostí 12
Příkon 1000 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch MS8CM61X1 MaxoMixx tyčový mixér

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi