Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style tyčový mixér


Tyčový mixér, Příkon: 1000 W, Počet rychlostí: 12, Ergonomická rukojeť, Pulzní spínač, Drcení ledu, Barva: nerez. Více info


Cena 2 319 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 23 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Tyčový mixér Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style je vybaven profesionálním výkonem, a to díky motoru s výkonem 1000 W. Perfektní výsledky zajistí QuattroBlade, čtyřčepelový nůž a funkce AntiSplash zabezpečí mixování bez vyšplíchnutí ingrediencí. Spolu s možností výběru z 12 rychlostí a s Turbo funkcí se můžete spolehnout na perfektní výsledky. Mixér je skvělým pomocníkem do kuchyně, pomůže vám připravit i horké pokrmy, jako je pyré nebo polévky. Tyčový mixér Bosch zároveň myslí i na pohodlné používání, a proto mu nechybí ergonomicky tvarovaná rukojeť s povrchem SoftTouch. Praktický "Click-mechanismus" pro odpojení mixovací nohy umožňuje snadné použití a čištění v myčce.

Tyčový mixér Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style

 • Příkon: 1000 W
 • Nůž "QuattroBlade"
 • Funkce AntiSplash
 • Pulzní spínač
 • Počet rychlostí: 12 + turbo tlačítko
 • Click mechanismus umožňující snadné sejmutí mixovací nohy
 • SoftTouch ergonomická rukojeť
 • Barva: nerez

Maximálně výkonný

Vysoce výkonný ponorný mixér Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style s příkonem 1000 W nabízí snadné mixování a sekání i těch nejtvrdších ingrediencí. Inovativní čtyřčepelový nůž QuattroBlade zajistí účinné mixování a funkce AntiSplash zabezpečí mixování bez vyšplíchnutí ingrediencí a skutečně profesionální kvalitu při míchání a sekání.

Ideální rychlost pro každý recept

Volič otáček s 12 rychlostmi nabízí vynikající výsledky a nespočet možností. Ponorný mixér poskytuje ideální rychlost pro každý recept, ať už je to majonéza, dětská výživa, polévka, krájení, sekání, míchání, jednoduše zvládne každý úkol. A pokud je to nutné, je v nabídce i Turbo funkce.

Ergonomický design

S tyčovým mixérem Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style se výborně manipuluje, a to především díky protiskluzové SoftTouch rukojeti, ergonomickému tvaru a velkým ovládacím tlačítkům. Patentovaný "Click-mechanismus" pomáhá připojit a jednoduše odpojit mixovací nohu a příslušenství bez námahy. Díky tomuto vysouvacímu mechanismu ji lze mýt i v myčce nádobí.

Všestranné využití

Tyčový mixér Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style nabízí vysoce kvalitní nohu z nerezové oceli, která je pachově i chuťově neutrální. Nový VarioChopper rychle naseká ořechy, čokoládu nebo sýr. Nabízí možnost zvolit si ze 3 velikostí: S, M, L. Profesionálně rozdrtí led do smoothie nebo koktejlů, jako je např. Caipirinha. VarioChopper v kombinaci s přídavným, speciálně broušeným nerezovým nožem se změní na multifunkční XL sekáček s užitným objemem 750 ml, který naseká bylinky, ořechy, cibuli, maso, sýr a další ingredience rychle a precizně. Obsahuje víčko pro uskladnění v chladničce. K tomu je součástí i nerezová šlehací metla pro šlehání bílků, smetany, palačinkového těsta či krémových dezertů. A nakonec průhledná nádoba na mixování (600 ml) s odměrkou a víčkem pro uskladnění v chladničce.

Obsah balení

 • 2 × víko
 • 1 × odměrná mixovací nádobka
 • 1 × nerezová mixovací noha
 • 1 × šlehací metly
 • 1 × VarioChopper

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 5.5 cm
Hmotnost 1694 g
Počet rychlostí 12
Příkon 1000 W
Ergonomická rukojeť Ano
Pulzní spínač Ano
Drcení ledu Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch MS6CM6166 ErgoMixx Style tyčový mixér

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi