Bosch MFW3X18W CompactPower


Mlýnek na maso, Příkon: 2200 W, Výkon: 2,5 kg/min., Hrubý kov. mlecí kotouč (8 mm), Jemný kov. mlecí kotouč (4 mm), Hmotnost: 4480 g. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Mlýnek na maso Bosch MFW3X18W ve velikosti 8 disponuje výkonným 2 200W motorem. Postará se tak o velmi rychlé zpracování masa. Perfektní výsledky zaručí oboustranný nůž. Mlýnek je vybaven lisem na citrusy a ovoce, struhadlem se 4 bubny na krájení a strouhání a nástavcem na klobásy a párky. Mlýnek disponuje i mlýnkem na zrnka, takže si jednoduše namelete kávu, mák, lněná či sezamová semínka. Samozřejmostí jsou protiskluzové gumové nožičky.

Bosch MFW3X18W CompactPower

 • Mlýnek na maso, velikost 8
 • Motor Block Power 2 200 W
 • Rychlost mletí: 2,5 kg/min

Silný motor    

Perfektní výsledky - maximální rychlost.
S tímto spotřebičem dosáhnete skvělých výsledků i u přísad, které jsou obtížné na zpracování. Díky velmi silnému motoru to zvládnete rychle a především precizně. Ušetříte čas a můžete se věnovat přípravě dalších pokrmů.

Velké množství surovin    

Během okamžiku zvládne překvapivě hodně
Občas je třeba rychle zpracovat velké množství surovin. Tento vysoce kvalitní mlýnek na maso je přímo expertem na rychlé zpracování velkých objemů. Díky silnému motoru pracuje rychle a spolehlivě.

Oboustranný nůž    

Oboustranný nůž pro obzvlášť důkladné mletí.
Mlýnky na maso mají obvykle jednostranný nůž. Tento nerezový nůž  je ostřený po obou stranách - to usnadňuje montáž a vy se můžete spolehnout, že budou všechny řezy vždy perfektní. Maso a zeleninu nařežete vždy rovnoměrně. Nůž se jednoduše nasazuje, dokonale sedí a snadno se čistí.

Snadná manipulace    

Snadná manipulace díky praktickému držáku.
Nemáte v kuchyni nebo na kuchyňské lince dostatek místa? S praktickým držákem můžete mlýnek snadno přemísťovat, kdykoliv potřebujete. Nebo ho jednoduše uklidit a uvolnit tak prostor ostatním kuchyňským potřebám.

Reverzní funkce    

Zablokované jídlo uvolníte stiskem jediného tlačítka.
Některé suroviny můžou mlýnek ucpávat. Uvolněte zablokované suroviny pomocí reverzní funkce. Díky ní bude váš mlýnek ihned připraven k dalšímu použití.

Snadné uložení    

Důmyslný design - kabel snadno schováte.
Zapomeňte na složité schovávání kabelu a marnou snahu získat více místa v kuchyni. Masomlýnek disponuje prostorem pro uložení kabelu, který se vám už zbytečně nezamotá.

Kompaktní design    

Kompaktní design, který šetří místo a snadno se skladuje.

V kuchyni potřebujete místo pro mnoho věcí. Díky své kompaktní velikosti se mlýnek na maso vejde téměř kamkoli, je rychle připravený k použití a i jeho úklid vám zabere pouze chvilku. Tyto přednosti oceníte především v malé kuchyni.

Příslušenství pro všechny vaše oblíbené recepty

Struhadlo    

 • Pro přípravu široké škály jídel.

Příprava pokrmů může být velmi časově náročná, proto využijte tohoto skvělého pomocníka. Se struhadlem neexistují žádné limity v krájení nebo strouhání. Je vhodné pro nejrůznější suroviny, od oříšků přes zeleninu až po čokoládu.

Nástavec na lisování ovoce    

 • Výkonný, ale zároveň šetrný způsob, jak získat čerstvou šťávu.

Získat čerstvou rajčatovou šťávu vyžaduje nemalé úsilí. S nástavcem na lisování ovoce si ji lehce vyrobíte sami. S tímto nástavcem zpracujete nejrůznější ovoce, bobulovité plody, měkkou zeleninu nebo rajská jablíčka. Dokonce odstraňuje i stonky z rybízu.

Lis na citrusy    

 • Přestavte svůj masomlýnek na odšťavňovač.

Vychutnejte si během okamžiku čerstvý džus. Připojení lisu na citrusy je rychlé a s jeho pomocí jednoduše odšťavníte veškeré citrusové plody: citróny, pomeranče i grapefruity. Džus nemusíte nikam přelévat, protože odtéká přímo do sklenice. Užijte si každodenní porci vitamínů.

Mlýnek na zrnka    

 • Užijte si nejčerstvější kávu.

Nic nepřebije požitek z čerstvě upražené kávy. Díky mlýnku na zrnka poznáte skvělou chuť a aroma, které jsou typické pouze pro čerstvě namletou kávu. Můžete nastavit hrubost mletí, od jemného po hrubé - přesně tak, jak vyžaduje váš kávovar. Zrovna tak můžete namlít i různé druhy koření.

Nástavec na klobásy/párky    

 • Párky a klobásky budete mít čerstvější než od řezníka.

Potěšte své hosty domácími klobásami a párky, které si vyrobíte přesně podlé své chuti. Vytvořte si pomocí nástavce vlastní párky a klobásy z kuřecího, hovězího nebo vepřového masa. Možná je také vegetariánská varianta.

Disk z nerezové oceli    

 • Perforované disky pro různé druhy pokrmů.

Kvalita, na kterou se můžete vždy spolehnout - nerezová ocel má dlouhou životnost, hladký povrch, snadno se udržuje, je hygienicky nezávadná, chuťově neutrální a snadno se čistí. Všechny tyto vlastnosti jsou rozhodující při volbě kovu pro výrobu disků.

 • Prostor pro uložení disků    

Stylový design včetně integrované přihrádky.

Už nikdy nebudete muset hledat příslušenství. Tento mlýnek na maso je skutečně praktický - disky lze pohodlně uložit do integrované přihrádky.

Vysoká bezpečnost při použití    

Chytrá konstrukce zajišťuje dokonalou stabilitu
Mlýnek na maso, který se při používání po kuchyňské lince pohybuje, může být nebezpečný. Díky gumovým nožičkám stojí tento mlýnek na povrchu stabilně a bezpečně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2200 W
Výkon 2.5 kg/min
Hrubý kov.mlecí kotouč(8 mm) Ano
Jemný kov.mlecí kotouč(4 mm) Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Bosch MFW3X18W CompactPower

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jaroslava

23. 8. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Dobrý den, tento přístroj jsem si kupovala hlavně kvůli rybízové marmeládě a můžu říct, že mně vůbec nepomohl. Možná proto, že jsem měla rybizu více než tento přístroj utáhne. Určitě ve všem ostatním bude vynikající, ale mně v této konkrétní věci nepomohl.
 • Takže příští rok budu muset řešit další variantu odšťavnění rybizu. Možná už to bude nějaký profi lis na rybíz. Tento přístroj mně to nevyřeší.

Radek

2. 1. 2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno