Bosch KUR15A60

Vestavná jednodvěřová chladnička Bosch KUR15A60 v bílé barvě dosahuje vynikající třídu spotřeby energie A ++, takže vaše potraviny dokáže chladit velmi úsporně. Dva Praktické Multiboxi ochrání ovoce a zeleninu před zkondenzovanou vodou díky speciálnímu vlnitému dnu. Celkový objem chladničky je až 137 litrů, takže v ní budete schopen hygienicky skladovat všechny potřebné potraviny. Praktické uspořádání odkládacího prostoru uvnitř chladničky nabízí 3 plochy na odkládání s bezpečnostním sklem, velkou výsuvnou přihrádku, Multiboxi pro ovoce a zeleninu, speciální držák na lahve či přihrádky ve dveřích. Chladnička dále nabízí velmi jasné osvětlení vnitřního prostoru. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch KIR41VF30

Bosch KIR41VF30

Vestavná jednodvěřová chladnička Bosch KIR41VF30 v bílé barvě dosahuje vynikající třídu spotřeby energie A ++, takže vaše potraviny dokáže chladit velmi úsporně. Dále poskytuje elektronickou regulaci…

 • Šířka: 54,1 cm
 • Výška: 122,1 cm
 • Maximální hlučnost: 37 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Úsporná chladnička

Vestavná jednodveřová chladnička Bosch KUR15A60 vám nabízí ideální velký prostor pro hygienické uložení všech potřebných potravin. Vnitřek chladničky sestává ze 3 polic a z toho 2 jsou výškově nastavitelné a 3 odkládacích přihrádek na dveřích chladničky. Dále je vybavena velkou výsuvnou přihrádkou na menší potraviny a 2 transparentními zásuvkami Multibox s vlnitým dnem, ideální pro skladování ovoce a zeleniny či speciálním držákem na lahve a plechovky. Chladnička má celkový vnitřní objem až 137 litrů, takže v ní budete schopen uložit všechny potřebné potraviny bez problémů. Jasné světlo v chladničce dokonale osvětlí její celý vnitřní prostor a tak v ní vždy vše jednoduše najdete.

Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologií FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé.

BOSCH-KIR21VF30_04

Praktický design

Design chladničky je v neutrální bílé barvě, která se hodí do většiny kuchyň. Je vyrobena tak, aby při větrání a odvětrávání v podstavci, nebyl nutný udělat výřez v pracovní desce. Vnitřní vybavení přihrádek je dekorováno nerezovými doplňky, které vytvářejí luxusní design. Přihrádky jsou zároveň vyrobeny z bezpečnostního a snadno udržovatelného skla.

BOSCH-KUR15A60_03

Parametry produktu

Základní parametry

 • 59,8 cm Šířka
 • 82 cm Výška
 • 38 db Maximální hlučnost
 • A ++ Třída energ.účinnosti
 • 137 L Celkový čistý objem
 • 137 L Čistá kapacita chladničky
 • Čistá kapacita mrazničky
 • SN-ST Klimatická třída
 • Ne Rychlé zamražení
 • Ne Zabudovaná mraznička
 • Dveře pravé Uchycení dveří

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 59,8 cm
Výška: 82 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 33 Kg

Obsah balení

Obsah balení: Přihr.na vejce

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 92 kWh
Klimatická třída: SN-ST

Vzhled

Celkový čistý objem: 137 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 137 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky:
Mrazící výkon:
Zabudovaná mraznička: Ne

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KUR15A60

Všechny parametry

Recenze Bosch KUR15A60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KUR15A60 Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce