Bosch KIR31VF30

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 169,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná jednodvěřová chladnička BOSCH KIR31VF30 v bílé barvě dosahuje vynikající třídu spotřeby energie A ++, takže vaše potraviny dokáže chladit velmi úsporně. Dále poskytuje elektronickou regulaci teploty a velmi jednoduché a přehledné vlastně nastavení požadované teploty v chladničce. Praktický Multibox zase ochrání ovoce a zeleninu před zkondenzovanou vodou díky speciálnímu vlnitému dnu. Praktické LED osvětlení se speciální technologií DimLight postupně rozsvěcuje světlo po otevření chladničky a šetří energii. Celkový objem chladničky je až 172 litrů, takže v ní budete schopen hygienicky skladovat všechny potřebné potraviny. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Bosch KIR51AF30

Bosch KIR51AF30

Vestavná jednodvěřová chladnička Bosch KIR51AF30 v bílé barvě dosahuje vynikající třídu spotřeby energie A++, takže vaše potraviny dokáže chladit velmi úsporně. Dále poskytuje elektronickou regulaci…

 • Šířka: 55,8 cm
 • Výška: 139,7 cm
 • Maximální hlučnost: 33 db

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporná chladnička

Vestavná jednodveřová chladnička Bosch KIR21VF30 s automatickým odmrazováním nabízí v celkový objem 172 l, proto více nebudete Mít problém s uskladněním vašich potravin. Chladící část je vybavena 4 skleněnými policemi z bezpečnostního skla, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné a 4 dveřovými poličkami. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastové zásuvky Multibox s vlnitým dnem, která je ideální pro skladování ovoce a zeleniny. Vnitřní prostor osvětluje tlumené LED osvětlení DimLight, které se postupně rozsvěcují po otevření dvířek. Ovládání chladničky je elektronické s LED ukazateli. Pokud hledáte ledničku vhodnou na uskladnění i většího množství potravin a přitom bude vypadat světově, je jednodveřová vestavěná chladnička přesně to, co hledáte.

Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologií FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé.

BOSCH-KIR21VF30_04

Zapomeňte na žárovky

Díky pokrokovému LED osvětlení, které využívá chladnička BOSCH KIR31VF30 budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženy. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ochrání vaše potraviny okamžitě

Díky speciální technologii SuperCooling dokáže chladnička potraviny, které jste právě koupili a do ní uložili, ochladit mnohem rychleji. Tímto způsobem vám uchrání nové potraviny a zabrání oteplení potravin, které se v chladničce již nacházejí. Teplotu snížíte stisknutím tlačítka na 2 ° C, která je nejnižší možná. Chladnička však myslí dopředu za vás a tuto funkci automaticky vypne po 6 hodinách, aby zabránila velké spotřebě energie.

BOSCH-KIR31VF30

Parametry produktu

Základní parametry

 • 54,1 cm Šířka
 • 102,1 cm Výška
 • 36 db Maximální hlučnost
 • A ++ Třída energ.účinnosti
 • 172 L Celkový čistý objem
 • 172 L Čistá kapacita chladničky
 • Čistá kapacita mrazničky
 • SN-T Klimatická třída
 • Ne Rychlé zamražení
 • Ne Zabudovaná mraznička
 • Dveře pravé Uchycení dveří

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 54,1 cm
Výška: 102,1 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 40 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2 x Přihr.na vejce

Hlučnost

Maximální hlučnost: 36 db

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 100 kWh
Klimatická třída: SN-T

Vzhled

Celkový čistý objem: 172 L
Uchycení dveří: Dveře pravé

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 172 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky:
Mrazící výkon:
Zabudovaná mraznička: Ne

Funkce

Rychlé zamražení: Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KIR31VF30

Všechny parametry

Recenze Bosch KIR31VF30

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KIR31VF30 Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce