Bosch KIN86ADD0


Vestavná kombinovaná chladnička, Energetická třída D, Objem chladničky: 184 l, Objem mrazničky: 76 l, Roční spotřeba energie: 186 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Šířka: 55,8 cm, Výška: 177,2 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 25 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 260 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Bosch KIN86ADD0 má celkový objem 260 litrů. Nabízí chladicí část v objemu 184 l a mrazicí část v objemu 76 l, která je umístěna v dolní části. Lednice je vybavena technologií No Frost, Eco Airflow, zásuvkami VitaFresh a 2 chladicími okruhy.

Dostatek prostoru

Vestavná kombinovaná chladnička Bosch KIN86ADD0 o objemu 184 litrů nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. Má 4 skleněné police z tvrzeného skla, z nichž 2 jsou výškově nastavitelné. Má také 3 přihrádky ve dveřích pro skladování malých potravin a zásuvky VitaFresh.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám udržuje systém VitaFresh v zásuvkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna s teplotou 0 °C udržuje tuto teplotu a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Díky tomuto úložnému prostoru zabráníte přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti. 

Mrazicí část

Mraznička umístěná ve spodní části má objem 76 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 průhledné plastové zásuvky, takže máte vždy přehled o obsahu mrazničky. Zmrazí 8 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu až 11 hodin.

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Systém Eco Airflow

Kombinovaná vestavěná chladnička zajišťuje konstantní teplotu, takže vaše potraviny zůstanou ještě déle čerstvé. Díky systému Eco Airflow jsou vlhkost a teplota uvnitř chladničky rovnoměrně rozloženy, takže potraviny zůstanou déle čerstvé.

Oddělené chladicí okruhy

Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole je vybavena 2 samostatnými chladicími okruhy. Díky tomu můžete pomocí elektrického ovládání regulovat teplotu v chladicím i mrazicím oddílu zvlášť.

LED osvětlení

Díky pokročilému LED osvětlení, které kombinovaná chladnička využívá, budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v chladničce uloženo. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění nebo zastínění. Světla LED mají mimo jiné mnohem nižší spotřebu energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Funkce SuperChill

Zajišťuje rychlejší chlazení čerstvě vložených potravin. Před nákupem stiskněte tlačítko SuperChill a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Toto nastavení teploty zabraňuje zbytečnému zvýšení teploty, ke kterému může dojít při přidávání nových potravin. Navíc šetří spotřebu energie. Funkce se automaticky vypne po 6 hodinách.

Funkce SuperFreeze

Přidáním potravin do mrazničky se zvýší teplota, což může způsobit rozmrazení již zmrazených potravin. Mrazničky s funkcí SuperFreeze proto zajistí, že se vložené potraviny zmrazí rychleji. Mraznička s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu. Tím se zabrání plýtvání energií a jídlo si zachová svou chuť.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 177.2 cm
Maximální hlučnost 35 db
Celkový čistý objem 260 L
No Frost (mrazák) Ano
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KIN86ADD0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi