Bosch KGN56XIDP

38 990 Kč ? Ušetříte 21 % 30 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 099,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN56XIDP v nerezovém provedení má chladicí část umístěnou nahoře s objemem 400 litrů a využívá systém MultiAirFlow. Vnitřní výbavu tvoří 4 police, držák na láhve a 3 VitaFresh zásuvky. Ve dvířkách jsou 4 přihrádky. Objem mrazničky je 108 litrů a vnitřní výbavu tvoří 2 průhledné zásuvky a 1 BigBox. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 24 hodin. Chladnička disponuje funkcí SuperCool chlazení. Rozměry (v × š × h): 193 × 70 × 80 cm. Hlučnost dosahuje 40 dB. Klimatická třída: SN-T. Má úsporné LED osvětlení a přehledný displej. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Hluk

Nebude vás rušit nadměrným hlukem. Maximální hlučnost dosahuje 40 dB.

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná lednice Bosch KGN56XIDP v nerezovém provedení s povrchem EasyClean, boční strany jsou v provedení Pearl grey (VZF 07127), má výšku 193 cm. Do chladničky s objemem až 400 litrů se vejde nákup pro celou vaši rodinu. Kromě toho je vybavena technologií NoFrost, díky které ji už nemusíte ručně odmrazovat. Chladnička i mraznička se odmrazují automaticky. Uvnitř chladničky najdete 4 EasyAccess police, držák na láhve, jeden velký a dva menší VitaFresh boxy - ideální pro uskladnění masa, ryb a zeleniny. Ve dveřích chladničky najdete ještě další 4 poličky - ideální pro uskladnění vajíček, másla nebo láhví.

Mrazicí zóna

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem je 108 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 18 kg/24 hodin. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 24 hodin. Vybavení tvoří 2 průhledné plastové mrazicí přihrádky a 1 BigBox, do kterého uložíte i objemnější potraviny. Má také funkci SuperCool, což znamená, že čerstvé potraviny jsou rychleji zmrazeny.

MultiAirFlow systém

Systém ventilace MultiAirFlow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

FreshSense senzory

Uvnitř jednodveřové chladničky jsou umístěny speciální FreshSense senzory zodpovědné za optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě monitorování teploty v chladničce sledují i teplotu okolí. Při jakýchkoliv výkyvech senzory upraví teplotu tak, aby si potraviny zachovaly potřebnou teplotu pro uskladnění.

Funkce SuperCool chlazení

Tato funkce se postará o rychlejší zchlazení čerstvě vložených potravin. Před nákupem je třeba stisknout tlačítko Super a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Taková úprava teploty předchází zbytečnému zvýšení teploty, které může nastat po vložení nových potravin. Navíc se tak šetří na spotřebě energie. Funkce se po 6 hodinách automaticky vypne.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v chladničce uloženo. Koncepce zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šírka 70 cm
  • Výška 193 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 193 cm
Hloubka: 80 cm
Hmotnost: 90,363 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 108 L
Mrazící výkon: 18 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 505 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 400 L

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 210 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano
Displej na dvířkách: Ano

Ostatní

Kód produktu: KGN56XIDP

Všechny parametry

Recenze Bosch KGN56XIDP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KGN56XIDP