Bosch KGN56XI40

36 990 Kč ? Ušetříte 32 % 25 269 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 252,69 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Bosch KGN56XI40 v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A+++. AirFresh filtr s technologií AntiBacteria aktivně neutralizuje pachy uvnitř a filtruje bakterie. VitaFresh zóna díky ideálním podmínkám skladování udrží potraviny déle čerstvé. Chladicí část je umístěna v horní části a její objem dosahuje 400 l. Je vybavena MultiAirflow systémem, 4 odkládacími poličkami (z toho 3 EasyAccsess Shelf výsuvné plochy), držákem na láhve a 4 dveřními přihrádkami. Kombinovaná chladnička Bosch KGN56XI40 disponuje také Freshness systémem, 1 zásuvkou VitaFresh 0° C a LED osvětlením se SoftStart systémem. Objem mrazničky je 105 l a její mrazicí výkon dosahuje 18 kg/24 h. s akumulační dobou 24 hodin. Výbavu tvoří 2 zásuvky, z toho 1 BigBox. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 32 %

Popis produktu

 

 

Prostorná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN56XI40 s technologií NoFrost vám ušetří množství času. Díky této technologii se vlhkost vzduchu zachycuje ve výparníku a nikoliv na zadní stěně chladničky nebo na potravinách. Chladicí jednotka se průběžně automaticky odmrazuje. Vysrážená voda se odvádí ven do speciální sběrné nádoby a odtud se pomocí tepla kompresoru vypařuje. Tím se snižuje vlhkost, a nevytváří se tedy téměř žádná námraza. Chladnička nabízí celkový objem 505 l.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Chladicí část

Chladicí část o objemu 400 l je vybavena funkcí Superchlazení, MultiAirflow systémem, AirFreshFiltrem, 4 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, z nichž 3 jsou EasyAccsess Shelf výsuvné plochy, speciálním držákem na láhve a 4 dveřními přihrádkami. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastových zásuvek Freshness systému: 1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvou a plnou vitamínů a 2 zásuvky VitaFresh 0° C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které v ní vydrží déle čerstvé. O dokonalý přehled se postará LED osvětlení se SoftStart systémem.


Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 105 litrů. Mrazicí výkon dosahuje 18 kg/24 hod. a doba skladování při výpadku proudu je až 24 hodin. Vybavení tvoří 2 průhledné plastové mrazicí přihrádky, z toho 1 BigBox pro pohodlné uložení mražených potravin. Funkce SuperFreezing chrání vaše potraviny v mrazničce před rozmrazením při vkládání nových potravin.


Udržuje potraviny dlouhodobě čerstvé

Systém zachování čerstvosti v přihrádkách VitaFresh, díky ideálním podmínkám skladování, zachová vaše potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna se 2 zásuvkami s regulací teploty kolem 0° C si zachovává tuto teplotu a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Při takovém skladování předejdete přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje vybrat si ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina zachovají více vitamínů, minerálů a hlavně svou čerstvost. Navíc AirFreshFilter s technologií AntiBacteria aktivně neutralizuje pachy ve vnitřním prostoru chladničky a odfiltruje i bakterie. Nepříjemné pachy z potravin absorbuje a vzduch zůstane čistý a svěží. Filtr není třeba měnit během celé životnosti spotřebiče.


Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologii FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04
LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

BOSCH-KIR21VF30_05
Další vlastnosti

 •     elektronická regulace teploty - LED ukazatele
 •     optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
 •     zavěšení dveří vpravo (zaměnitelné)
 •     přední nožičky výškově nastavitelné

Parametry produktu

Základní parametry

 • Značka
  Bosch Značka
 • Šířka
  70 cm Šířka
 • Výška
  193 cm Výška
 • Hloubka
  80 cm Hloubka
 • Třída energ.účinnosti
  A +++ Třída energ.účinnosti
 • Umístění mrazničky
  dole Umístění mrazničky
 • Celkový čistý objem
  505 L Celkový čistý objem
 • Čistá kapacita chladničky
  400 L Čistá kapacita chladničky
 • Čistá kapacita mrazničky
  105 L Čistá kapacita mrazničky
 • Klimatická třída
  SN-T Klimatická třída

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 70 cm
Výška: 193 cm
Hloubka: 80 cm
Hmotnost: 93,7 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 40 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 217 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 24 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mrazící výkon: 18 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 505 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 400 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KGN56XI40

Všechny parametry

Recenze Bosch KGN56XI40

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KGN56XI40 Zobrazit všechno příslušenství na speciální stránce