Bosch KGN49XIDP

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 899,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovém provedení EasyClean s vertikálním madlem je zařazena do energetické třídy A +++. Přihrádka VitaFresh 0 ° C je obzvláště úsporná a navíc udrží maso a ryby až 2 x déle čerstvé, stejně čerstvé udrží i ovoce a zeleninu díky regulaci vlhkosti. Regulace teploty je elektronická na externím LED ukazateli, oddělená je pro obě části. Pro bezpečnost je chladnička Bosch KGN49XIDP vybavena optickým a akustickým varovným signálem otevřených dveří a optickým i akustickým signálem při zvýšené teplotě v prostoru chladničky. Chladící část, umístěná nahoře s funkcí superchlazení má objem 330 l. Vnitřní výbavu tvoří 5 skleněných polic: z toho 4 x easyAccess Shelf výsuvná plocha. Ve dvířkách jsou 3 malé a 1 velká přihrádka. Freshness systém je tvořen 2 x zásuvkou s nulovou zónou v objemu 28 l a zásuvkou VitaFresh s regulací vlhkosti. Mrazák je umístěna dole. Její objem je 105 l a vnitřní výbavu tvoří 3 průhledné zásuvky. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg / 24 hod. a akumulační doba v případě výpadku proudu 20 hodin. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Bosch KGN49AIDP

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49AIDP v nerezovém provedení s vertikálním madlem je zařazena do energetické třídy A +++. WiFi Ready umožňuje po zakoupení potřebného příslušenství ovládat…

 • Šířka: 70 cm
 • Výška: 203 cm
 • Hloubka: 67 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovém provedení s vertikálním madlem má výšku 203 cm. Inteligentní invertorová technologie zajišťuje inteligentní interakci mezi senzomi, elektronikou a kompresorem. Senzory nepřetržitě monitorují uvnitř chladničky a jejím okolí. Elektronický systém okamžitě zaznamená změny a kompresor následně přizpůsobuje svůj výkon k aktuální situaci. Kombinovaná chladnička Řada 4 v energetické třídě A+++ s přihrádkou VitaFresh 0 ° C je velmi úsporná, udrží maso a ryby až 2 x déle čerstvé. S technologií NoFrost již odmrazování nebude nutné. Chladnička i mraznička se odrmazujú automaticky. Přednostmi chladničky jsou:

 • VitaFresh: udržuje potraviny jako ryby, maso v extra chladné teplotě, ovoce a zeleninu udrží čerstvou díky regulaci vlhkosti.
 • EasyAccess Shelf: výsuvné police nabízejí pohodlný systém vkládání a vyjímání potravin s dokonalým přehledem.
 • NoFrost: spotřebič není nutné odmrazovat díky skvělé ochraně před tvorbou ledu.
 • PerfectFit: spotřebič je možné umístit přímo na boční stěnu nebo k nábytku.
 • Prémiové LED osvětlení: osvětlí každý kout chladničky rovnoměrně.

Udržuje potraviny dlouhodobě čerstvé

Systém zachování čerstvosti v přihrádkách VitaFresh díky ideálním podmínkám skladovnaní zachová vaše potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna s dvěmi zásuvkami s regulací teploty kolem 0 °C si zachovává tuto teplotu, takže v ní můžete hygienicky skladovat ryby a maso. Při takovém skladování předejdete přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje vybrat si z 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina zachovají více vitamínů, minerálů a hlavně svou čerstvost.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Perfect Fit - možnost flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné udržovat vzdálenost chladničky od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90 ° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky v objemu 330 l je vybavena funkcí Superchlazení, 5 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, z nichž 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha. speciálním držákem na láhve, 1 velkou a 3 malými odkládacími přihrádkami ve dveřích. Poličky Easy Access nabízejí dokonalý přehled a snadné uskladnění. Jsou bezrámové a odolné vůči nárazu. Mechanismus plynulého vysouvání umožňuje jejich pohodlné využití. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastových zásuvek Freshness systému v blízkosti zóny 0 ° C: 2 x zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů a 1 zásuvka VitaFresh 0 ° C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které v ní vydrží déle čerstvé. O dokonalý přehled se postará LED osvětlení.

Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologii FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

Mrazící část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 105 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg / 24 hod. a doba skladování při výpadku proudu 20 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v ledničce uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

BOSCH-KIR21VF30_05

Další vlastnosti

 •      oddělená elektornická regulace teploty pro mrazící a chladící část - externí LED ukazatel
 •      optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
 •      optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru chladničky
 •      zavěšení dveří vpravo (zaměnitelné)
 •      přední nožičky výškově nastavitelné, vzadu kolečka
 •      vertikální madlo   
 •      funkce SuperChlazení
 •      NoFrost automatické odmrazování

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 70 cm
 • Výška 203 cm
 • Hloubka 67 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost: 84,87 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 202 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mrazící výkon: 15 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 435 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 330 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KGN49XIDP

Všechny parametry

Recenze Bosch KGN49XIDP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KGN49XIDP