BOSCH KGN49XI40 nerez vystavený kus s plnou zárukou

33 990 Kč ? Ušetříte 28 % 24 588 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 2 458,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49XI40 nabízí řadu skvělých funkcí, praktické a inovativní technologie a navíc mnoho prostoru pro uložení všech vašich potravin. Nerezové provedení je opatřeno technologií proti otiskům prstů AntiFingerPrint. Objem chladící části spotřebiče je 330 litrů a potraviny lze uložit do pěti polic z bezpečnostního skla a 4 easyAccess self výsuvných ploch. Ve spodní části spotřebiče se nachází mrazák s objemem 105 litrů. Spotřebič využívá NoFrost systém chlazení. Uživatelský komfort chladničky Bosch KGN49XI40 zvyšuje velmi nízká hlučnost 38 dB, optický a akustický signál při otevřených dveřích a oddělená elektronická regulace teplot v chladicí a mrazicí části. Chladnička se řadí do energetické třídy A+++. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 28 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Liebherr CBNPes 4858

Liebherr CBNPes 4858

Technologicky vyspělá kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 4858 obsahuje chladící části s využitelným objemem 243 l a část BioFresh o objemu 97 litrů. Mrazící část nabízí objem 101 l. Chladnička je…

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 201 cm
  • Hloubka: 66,5 cm

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Vybavení chladícího prostoru

Chladící prostor kombinované chladničky Bosch KGN49XI40 s MultiAirFlow systémem má užitný objem 230 litrů. V jeho vnitřní části se nachází 5 odkládacích ploch z bezpečnostního skla. Z toho jsou 4 výškově nastavitelné a výsuvné. Funkce EasyAccess Shelf a filtr AirFresh a 1 speciální držák na lahve je také součástí. Ve dvířkach chladničky se nacházejí 4 přihrádky (1 velká a 4 malé). Freschness Systém v objemu 28 l v blízkosti nulové zóny je vybaven 1 zásuvkou VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvou a plnou vitamínů a 2 zásuvkami VitaFresh s regulací teploty pro uložení ryb a masa, které v ní zůstane déle čerstvé. Chladnička se řadí do energetické třídy A+++.

Vybavení mrazícího prostoru

Kombinovaná chladnička nabízí v mrazící části, umístnené dole, úložište tvořené pomocí 3 transparentních mrazících zásuvek. Mrazící prostor má objem 105 l. Její mrazící kapacita je 15 kg za 24 hodin a doba skladování potravin při poruše je 20 hodin. Odkládací plochy jsou vyjímatelné pro větší variabilitu skladování potravin v mrazícím prostoru.

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty. Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesne podle vašich představ. Oceníte oddělenou regulaci teploty pro chladící a mrazící část. 

Systém MultiAirFlow

Tento systém zajišťuje konstantní proudění chladného vzduchu na všech úrovních, výsledkem čehož je prodlužování čestvosti potravin. Díky vyfukování chladného vzduchu na různých místech chladničky se chladný vzduch plynule šíří do všech rovin chladícího prostoru a vytváří rovnoměrnou teplotu na všech místech chladničky, pro optimální podmínky vašich uskladněných potravin. 

Technologie VitaFresh

Kombinovaná chladnička Bosch je vybavena unikátní technologií VitaFresh (28 l), která zajistí čerstvost a kvalitu vašich potravin. Tato Vita zóna udržuje stálou teplotu 0 °C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vaše potraviny vydrží déle čerstvé a připravené pro další zpracování.

Flexibilita 

S funkcí Variozize oceníte více flexibility díky variabilitě pro odkládací skleněné poličky a přihrádky v mrazícím prostoru. A zase díky funkci PerfectFit je možné flexibilní umístnění spotřebiče, protože může být umístněn přímo u boční zdi nebo nábytku

No Frost

Potraviny budou uskladněny v optimálních podmínkách. Díky bezrámovému systému NoFrost se účinně eliminuje tvorba námrazy a díky tomu se nemusíte trápit s jejím odmrazováním. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajištuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje vytváření námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Funkce supermrazení

Tato funkce slouží k udržení nastavené teploty i v tom příbadě, že do mrazícího prostoru vložíte najednou více nových čerstvých potravin. Mrazák disponuje zamrazovací automatikou.

Komfort a příjemný design

Design kombinované chladničky je v nerezovém provedení s povrchovou úpravou proti otiskům prstů AntiFingerPrint. Ve vnitřní části chladícího prostoru je přispůsobeno praktické LED osvětlení, které ji příjemně osvětluje. Vertikální madla zajišťují pohodlné otevírání dvířek. Kombinovaná chladnička zajištuje maximální komfort a bezpečnost. Na spodní části má i výškově nastavitelné nožičky a vzadu kolečka. Její roční spotřeba energie představuje 202 kWh

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 70 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 67 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost: 89 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 202 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mrazící výkon: 15 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 435 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 330 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KGN49XI40

Všechny parametry

Recenze BOSCH KGN49XI40 nerez

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BOSCH KGN49XI40 nerez