Bosch KGN49AIDP

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

 

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49AIDP v nerezovém provedení EasyClean s vertikálním madlem má výšku 203 cm. Inteligentní invertorová technologie zajišťuje inteligentní interakci mezi senzomi, elektronikou a kompresorem. Senzory nepřetržitě monitorují uvnitř chladničky a jejím okolí. Elektronický systém okamžitě zaznamená změny a kompresor následně přizpůsobuje svůj výkon k aktuální situaci. Kombinovaná chladnička ze serie 6 v energetické třídě A+++ s přihrádkou VitaFresh 0 ° C je velmi úsporná, udrží maso a ryby až 2 x déle čerstvé. S technologií NoFrost již odmrazování nebude nutné. Chladnička i mraznička se odrmazujú automaticky. Přednostmi chladničky jsou:

 • XL provedení: nabízí extra velký skladovací prostor.
 • PerfectFit: spotřebič je možné umístit přímo na boční stěnu nebo k nábytku.
 • Prémiové LED osvětlení: rovnoměrně osvětluje celý prostor chladničky a je energeticky úsporné.
 • WiFi Ready: umožňuje po zakoupení dodatečného příslušenství ovládání spotřebiče na dálku pomocí aplikace v mobilním zařízení.
 • VarioZone: nabízí flexibilnější skladovací prostor díky skleněným policím a přihrádkám mrazem.

Inteligentní způsob skladování s Home Connect

Tento model je WiFi ready, což znamená, že po dokoupení vhodného příslušenství Bosch KSZ10HC00 lze chladničku připojit k HomeConnect. Prostřednictvím aplikace Home Conncect vám praktický průvodce skladováním pomůže optimálně uložit vaše potraviny v inteligentní chladničce, a to tak, že vám ukážec jejich optimální teplotu skladování a příslušné vhodné místo v chladničce. Stačí si průvodce skladováním jednoduše prostřednictvím aplikace Home Connect v mobilním zařízení. Díky aplikaci můžete také nastavit teplotu podle vašich potřeb od režimu dovolená až po režim eco. Dokonce vás upozorní na otevřená dvířka.

Udržuje potraviny dlouhodobě čerstvé

Systém zachování čerstvosti v přihrádkách VitaFresh díky ideálním podmínkám skladovnaní zachová vaše potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna s dvěmi zásuvkami s regulací teploty kolem 0 °C si zachovává tuto teplotu, takže v ní můžete hygienicky skladovat ryby a maso. Při takovém skladování předejdete přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje vybrat si z 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina zachovají více vitamínů, minerálů a hlavně svou čerstvost.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Perfect Fit - možnost flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné udržovat vzdálenost chladničky od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90 ° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi.

Chladící část

Chladící část kombinované chladničky v objemu 330 l je vybavena funkcí Superchlazení, 5 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, z nichž z nichž 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha. speciálním držákem na láhve, 1 velkou a 3 malými odkládacími přihrádkami ve dveřích. Poličky Easy Access nabízejí dokonalý přehled a snadné uskladnění. Uskladnit vaše jídlo je možné i do plastových zásuvek Freshness systému v blízkosti zóny 0 ° C: 2 x zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu delší dobu čerstvé a plné vitamínů a 1 zásuvka VitaFresh 0 ° C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které v ní vydrží déle čerstvé. O dokonalý přehled se postará LED osvětlení.

Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologii FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

Mrazící část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 105 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 15 kg / 24 hod. a doba skladování při výpadku proudu 20 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky. Vyjímatelné odkládací plochy VarioZone v mrazničce nabízejí větší variabilitu a flexibilitu při skladování mražených potravin.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v ledničce uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

BOSCH-KIR21VF30_05

Další vlastnosti

 •      oddělená elektronická regulace teploty pro mrazící a chladící část - externí LCD displej
 •      optický a akustický varovný signál při ponechání otevřených dveří
 •      optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru chladničky
 •      zavěšení dveří vpravo (zaměnitelné)
 •      přední nožičky výškově nastavitelné, vzadu kolečka
 •      zapuštěné madlo   
 •      funkce SuperChlazení
 •      NoFrost automatické odmrazování

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka 70 cm
 • Výška 203 cm
 • Hloubka 67 cm
 • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost: 90,76 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +++
Roční spotřeba energie: 202 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 20 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mrazící výkon: 15 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 435 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 330 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené)
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KGN49AIDP

Všechny parametry

Recenze Bosch KGN49AIDP

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KGN49AIDP