Bosch KGN39XL35 vystavený kus s plnou zárukou

22 990 Kč ? Ušetříte 35 % 14 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39XL35 je moderní a velmi úsporný spotřebič se šikovně řešeným vnitřním prostorem, který maximálně využívá svou kapacitu a to 366 l. NoFrost kombinace chladnička / mraznička s přihrádkou VitaFresh: udrží vaše čerstvé potraviny déle čerstvé. Díky elektronické regulaci teploty bude teplota vždy dle vašich požadavků. Regulace teploty pro chladicí a mrazicí část je oddělena. Chladnička je vybavena akustickým a také optickým signálem otevřených dveří. Disponuje mnoha skvělými technologiemi, díky nimž budou vaše potraviny uskladněny v maximálním bezpečí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 35 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Prostorná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39XL35 s technologií NoFrost vám ušetří množství času. Díky této technologii se vlhkost vzduchu zachycuje ve výparníku a nikoli na zadní stěně nebo na potravinách. Chladicí jednotka se průběžně automaticky odmrazuje. Vysrážená voda se odvádí ven do speciální sběrné nádoby a odtud se pomocí tepla kompresoru vypařuje. Tím se snižuje vlhkost a nevytvoří se téměř žádná námraza. Nabízí celkový objem 366 l, proto více nebudete mít problém s uskladněním vašich potravin.

Chladící prostor

Chladící část s vnitřním objemem 279 l disponuje 5 odkládacími plochami z bezpečnostního skla, z toho jsou tři nastavitelné. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část vybavena zásuvkami. Přihrádka vitaFresh zóna (24 litrů) udržuje stáli teplotu 0 ° C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vnitřní strana dveří chladničky je vybavena 4 poličkami. LED osvětlení je umístěno v chladící části.

Udržuje potraviny dlouhodobě čerstvé

Systém zachování čerstvosti v přihrádkách VitaFresh díky ideálním podmínkám skladovnaní zachová vaše potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna s 2 zásuvkami s regulací teploty kolem 0 °C si zachovává tuto teplotu a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Při takovém skladování předejdete přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje vybrat si z 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina zachovají více vitamínů, minerálů a hlavně svou čerstvost. Navíc AirFreshFilter s technologií antiBacteria aktivně neutralizuje pachy ve vnitřním prostoru chladničky a odfiltruje bakterie. Nepříjemné pachy z potravin absorbuje a vzduch zůstane čistý a svěží. Filtr není třeba měnit během celé životnosti spotřebiče.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazicí zónou o objemu 87 l. Vybavená je třemi transparentními zásuvkami pro mražení potravin. Její mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin.

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty. Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesně podle vašich představ. Oceníte oddělenou regulaci teploty pro chladící a mrazící část.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Technologie VitaFresh

Kombinovaná chladnička Bosch je vybavena unikátní technologií VitaFresh, která zajistí čerstvost a kvalitu vašich potravin. Tato Vita zóna udržuje stáli teplotu 0 ° C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin. Vaše potraviny vydrží déle čerstvé a připravené na další zpracování.

No Frost

Potraviny budou v chladničce uskladněny v optimálních podmínkách. Díky beznámrazová systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy v chladničce, díky čemuž se nemusíte trápit z odmrazit. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje tvorbu námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologii FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení, budete mít dokonalý přehled o tom, co v ní máte uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

BOSCH-KIR21VF30_05

Bezpečnost

K dispozici a hlavně nápomocný bude optický a akustický varovný signál při zvýšení teploty v mrazicí části. A nechybí ani optický a akustický varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru chladničky + aktivní varovný systém s memory funkcí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 203 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Funkce

Automatické odmrazování (chladnička): Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ne
Alarm: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka balení: 66 mm
Hloubka balení: 77 mm
Výška balení: 2,1 mm
Barva: stříbrná
Šířka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 88 Kg

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano
Počet přihrádek/košů chladničky: 5
Čistá kapacita chladničky: 279 L

Hlučnost

Maximální hlučnost: 41 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 273 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 366 L

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

Ostatní

Kód produktu: KGN39XL35

Všechny parametry

Recenze Bosch KGN39XL35

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch KGN39XL35