Bosch KGN39VWEQ


Kombinovaná lednice, Energetická třída E, Objem chladničky: 279 l, Objem mrazničky: 89 l, Roční spotřeba energie: 238 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 13 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39VWEQ v bílém provedení disponuje celkovou kapacitou 368l. Chladicí část nabízí 279 l čistého objemu a mrazák 89l objem. Ve výbavě nechybí No Frost, systém MultiAirflow, SuperChlazení a SuperMražení. Disponuje také PerfectFit panty a LED osvětlením. Maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 39 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám uchovává systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. V jedné zóně se zásuvkou s regulovanou teplotou kolem 0 °C můžete hygienicky skladovat ryby a maso. Tím se zabrání přenosu pachů. Zóna zásuvky s regulací vlhkosti nabízí výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Perfect Fit - flexibilní možnost instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá udržet uložené potraviny déle čerstvé.

Mrazicí část

Mrazicí prostor se nachází ve spodní části a má objem 89 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hodin a doba skladování při výpadku proudu je 12 hodin. Zařízení se skládá ze 3 průhledných plastových mrazicích přihrádek.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky s funkcí SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, čímž se zabrání plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť i po přidání nových potravin.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN39VWEQ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi