Bosch KGN39VWDT


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39VWDT v bílém provedení disponuje kapacitou 260 l v chladicí části a 103 l v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii No Frost, systém MultiAirFlow, PerfectFit panty, LED osvětlení, zásuvky VitaFresh a funkci SuperChlazení. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Maximální dosahovaná hlučnost je 35 dB.

Kombinovaná No Frost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39VWDT v bílém provedení s vertikálním madlem má výšku 203 cm. Chladicí část o objemu 260 litrů je vybavena systémem MultiAirflow, 5 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné, držákem na láhve, 1 velkou a 3 malými odkládacími přihrádkami ve dveřích. Kombinovaná chladnička 4. řady s přihrádkou VitaFresh XXL 0 °C je velmi úsporná, udrží maso a ryby až 2× déle čerstvé. S technologií No Frost již odmrazování nebude nutné. Chladnička i mraznička se odmrazují automaticky. Přednostmi chladničky jsou:

  •     MultiAirflow systém: rovnoměrně distribuuje vzduch pro dlouhodobou svěžest
  •     VitaFresh: udržuje potraviny, jako ryby a maso, v extra chladné teplotě. Ovoce a zeleninu udrží čerstvou díky regulaci vlhkosti
  •     PerfectFit: spotřebič je možné umístit přímo na boční stěnu nebo k nábytku
  •     Prémiové LED osvětlení: osvětlí každý kout chladničky rovnoměrně

Udržuje potraviny dlouhodobě čerstvé

Systém zachování čerstvosti v přihrádkách VitaFresh, díky ideálním podmínkám skladování, zachová vaše potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna s jednou zásuvkou s regulací teploty kolem 0 °C si zachovává tuto teplotu, takže v ní můžete hygienicky skladovat ryby a maso. Při takovém skladování předejdete přenosu pachů. Zóna s regulací vlhkosti v zásuvce umožňuje vybrat si ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina zachovají více vitamínů, minerálů a hlavně svou čerstvost.

Perfect Fit - možnost flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné udržovat vzdálenost chladničky od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 103 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 9,5 kg/24 hod a doba skladování při výpadku proudu je 15 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazicí přihrádky.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v ledničce uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN39VWDT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi