Bosch KGN39VICT

  • Cashback 2 000 Kč
  • Výprodej

Elektronický informační list

Bosch KGN39VICT

Bosch KGN39VICT

dTest ocenění značky kvality


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi a jedno ocenění

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39VICT v nerezovém provedení disponuje celkovou kapacitou 363 l. Chladicí část nabízí 260l čistý objem a mrazák 103l objem. Za 24 hodin zmrazí 10 kg potravin. Ve výbavě nechybí funkce SuperChlazení, No Frost a systém MultiAirflow. Zařazena je do klimatické třídy SN-T a maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 35 dB.

Kombinovaná chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39VICT v nerezovém provedení s vertikálním madlem. 260litrová chladnička je vybavena systémem MultiAirflow, 5 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné, držákem na lahve, 1 velkou a 3 malými odkládacími přihrádkami ve dveřích. Kombinovaná chladnička řady 4 se zásuvkou VitaFresh XXL 0 °C je velmi úsporná a udržuje maso a ryby až 2× déle čerstvé. Výhody chladničky jsou:

  • Systém MultiAirflow: rovnoměrně rozvádí vzduch pro dlouhotrvající svěžest.
  • VitaFresh: udržuje potraviny, jako jsou ryby, maso, při mimořádně nízké teplotě, udržuje čerstvost ovoce a zeleniny díky regulaci vlhkosti.
  • PerfectFit: spotřebič lze umístit přímo na boční stěnu nebo k nábytku.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Systém čerstvosti v přihrádkách VitaFresh udržuje potraviny déle čerstvé a plné vitamínů díky ideálním skladovacím podmínkám. K tomu slouží dvě klimatické zóny. V jedné zóně se zásuvkou s regulovanou teplotou kolem 0 °C můžete hygienicky skladovat ryby a maso. To zabraňuje přenosu pachů. Zóna zásuvky s regulací vlhkosti umožňuje zvolit jedno ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Žádný mráz

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v celé chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Funkce SuperFreeze

Přidáním potravin do mrazničky se zvýší teplota, což může způsobit rozmrazení již zmrazených potravin. Proto se mrazničky s funkcí SuperFrost postarají o rychlejší zmrazení vložených potravin. Mraznička s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu. Tím se zabrání plýtvání energií a jídlo si zachová svou chuť.

Osvětlení LED

Díky pokročilému LED osvětlení, které kombinovaná chladnička používá, budete mít dokonalý přehled o tom, co se nachází uvnitř. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. LED světla mimo jiné spotřebovávají mnohem méně energie než běžné žárovky. Navíc nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Ocenění a hodnocení produktů

Bosch KGN39VICT

Bosch KGN39VICT

dTest ocenění značky kvality

5,0 / 5

1 recenze Bosch KGN39VICT

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Hana

17. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Velice prostorná lednice, tichý chod.
  • Neznám

Mám ji krátce, ale jsem s ní velice spokojená.