Bosch KGN39LBCF


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena s Cashbackem 2 000 Kč Platí do 31. 3. 2023
Jak získat cashback
20 998 Kč

Cena 22 998 Kč

Sleva 8 % z předcházející ceny: 24 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 230 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39LBCF v černém provedení disponuje celkovou kapacitou 363 l. Chladicí část nabízí 260 l čistého objemu a mrazák se 103l objemem. Akumulační doba při výpadku je 15 hodin. Ve výbavě nechybí funkce SuperChlazení, SuperMražení, No Frost a systém MultiAirflow. Disponuje PerfectFit panty a LED osvětlením. Maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 35 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám uchovává systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. V jedné zóně se zásuvkou s regulovanou teplotou kolem 0 °C se tato teplota udržuje a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Tím se zabrání přenosu pachů. Zóna zásuvky s regulací vlhkosti umožňuje výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Perfect Fit - flexibilní možnost instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá udržet uložené potraviny déle čerstvé.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky se systémem SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, čímž se zabrání plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Chladnička, která připravuje nové potraviny

Když při nákupu aktivujete funkci SuperChill, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvé potraviny nezvýšily. Teplota se snižuje stisknutím tlačítka super (maximálně o 2 °C). Aby se zabránilo zbytečné spotřebě energie, funkce se přibližně po 6 hodinách automaticky vypne.

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN39LBCF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi