Bosch KGN39AICT


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem: Ano, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39AICT v nerezovém provedení s povrchem AntiFingerPrint disponuje celkovou kapacitou 363 l. Chladicí část nabízí 260 l čistého objemu a mrazák se 103l objemem. Za 24 hodin zmrazí 10 kg potravin. Ve výbavě nechybí funkce SuperChlazení, No Frost, systém MultiAirflow a dva chladicí okruhy. Potěší také vzdálenou kontrolou pomocí aplikace Home Connect. Maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 35 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám udrží systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Zásuvka s regulovanou teplotou kolem 0 °C je stabilní a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Tím nedochází k přenosu pachů. Zóna s regulovanou vlhkostí v zásuvce je určena pro skladování ovoce a zeleniny, které si zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky se systémem SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, takže nedochází k plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Oddělené chladicí okruhy

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Perfect Fit - flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN39AICT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi