Bosch KGN39AICT


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Smart ovládání mobilem, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 17 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 180 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN39AICT v nerezovém provedení s povrchem AntiFingerPrint disponuje celkovou kapacitou 363 l. Chladicí část nabízí 260 l čistého objemu a mrazák se 103l objemem. Za 24 hodin zmrazí 10 kg potravin. Ve výbavě nechybí funkce SuperChlazení, No Frost, systém MultiAirflow a dva chladicí okruhy. Potěší také vzdálenou kontrolou pomocí aplikace Home Connect. Maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 35 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám udrží systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Zásuvka s regulovanou teplotou kolem 0 °C je stabilní a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Tím nedochází k přenosu pachů. Zóna s regulovanou vlhkostí v zásuvce je určena pro skladování ovoce a zeleniny, které si zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky se systémem SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, takže nedochází k plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Oddělené chladicí okruhy

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Perfect Fit - flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch KGN39AICT

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Kamila

1. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Pěkné nerezové provedení předních dvířek s povrchem AntiFingerPrint.
  • Displej zepředu na dvířkách.
  • Mrazící výkon 10 kg/24h a akumulační doba 15 hod.
  • SMART technologie umožňující ovládání mobilem s aplikací Home Connect přes WiFi.
  • Extra tichá - maximální hlučnost jen 35db.
  • V popisu tohoto produktu je uvedeno, že lednice je nerezová - ve skutečnosti jsou taková jen přední dvířka.
  • Vnější boční stěny této lednice nejsou nerezové, ale tmavě šedé - toto není nikde uvedeno a není to z fotografií produktu na eShopu jasně zřejmé.
  • Lednice je uvnitř oproti fotografiím opticky užší.
  • Jen málokdo ocení dodávaný kovový držák na lahve v místě, kde by byla mnohem vhodnější další skleněná polička, kterou lze bohužel přikoupit pouze přes oficiální servis.
  • Dopředu vyčnívající rukojeti dvířek - varianta bočních zápustí bohužel nebyla dostupná.

Tuto lednici jsme si koupili, protože se nám na eShopu líbila a vyhovovaly nám její skvělé uváděné parametry. Jediné, z čeho jsme museli, co se parametrů týče, slevit, je způsob otevírání dvířek rukojetí umístěnou směrem dopředu. Bohužel variantu s bočními zápustmi jsme u tohoto modelu nenašli. Očekávali jsme, že lednice bude nerezová zepředu i z boků, ale bohužel je z bodů tmavě šedá. Tato informace nebyla nikde v popisu na eShopu uvedena a proto jsme se rozhodli ji vrátit. Taky nám lednice připadala uvnitř užší než na fotografiích na eShopu a rovněž oproti jiné lednici BOSCH, se kterou jsme ji srovnávali, je tato lednice uvnitř užší o 1,5cm. Lednice je bohužel jedna z těch, do kterých výrobci dávají místo skleněné poličky kovový drátěný držák na lahve, který ocení jen málokdo, zatímco další poličku v jeho místech by ocenila většina uživatelů. Tuto další skleněnou poličku místo tohoto nepotřebného držáku si musíte objednat přes oficiální servis BOSCH a není zrovna nejlevnější. Pokud někomu výše uvedené záležitosti nevadí, tak je určitě pořízení této lednice dobrá koupě !!!