Bosch KGN397WCT


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více infoSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN397WCT v bílém provedení s displejem na přední straně, disponuje kapacitou 260 l v chladicí části a 103 v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, LED osvětlení, PerfectFit panty či VitaFresh zásuvky. Nechybí ani funkce Super Chlazení a Super Mražení. Maximální dosahovaná hlučnost dosahuje 35 dB.

Bosch KGN397WCT

Kombinovaná chladnička Bosch KGN397WCT řady 4 je volně stojící spotřebič v bílém provedení, který dokonale zapadne do interiéru každé kuchyně. S celkovým objemem 363 litrů poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Výhodou je praktická technologie a funkce, které se spolehlivě postarají o správné skladování. Na přední straně dveří je displej.

  • NoForst
  • Dva chladicí okruhy
  • PerfectFit
  • VitaFresh XXL

Chladicí část

Chladnička s objemem 260 litrů nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. K vybavení patří 5 skleněných polic z bezpečnostního skla (3 z nich jsou výškově nastavitelné), držák na láhve, 4 dveřní přihrádky pro skladování drobných potravin a zásuvky VitaFresh.

Mrazicí oddíl

Spodní mraznička má objem 103 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 průhledné plastové zásuvky , takže máte vždy přehled o obsahu mrazničky. Zmrazí 10 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu až 15 hodin .

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Oddělené chladicí kroužky

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Perfect Fit - flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Systém čerstvosti

Potraviny můžete také skladovat v plastových zásuvkách Freshness System v blízkosti zóny 0 °C: 1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů, a 1 zásuvka VitaFresh 0 °C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které zůstanou déle čerstvé.

Senzory FreshSense

Uvnitř jednodveřové chladničky jsou umístěny speciální senzory FreshSense, které zajišťují optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty uvnitř chladničky monitorují také okolní teplotu. Pokud dojde k výkyvům, senzory upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Funkce SuperChill

Zajišťuje rychlejší chlazení čerstvě vložených potravin. Stačí před nákupem stisknout tlačítko super a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Toto nastavení teploty zabraňuje zbytečnému zvýšení teploty, ke kterému může dojít při přidávání nových potravin. Kromě toho šetří spotřebu energie. Funkce se automaticky vypne po 6 hodinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti C

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN397WCT

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi