Bosch KGN397ICT


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN397ICT v nerezovém provedení s povrchem AntiFingerPrint disponuje celkovou kapacitou 363 l. Chladicí část nabízí 260l čistý objem a mrazák 103l objem. Za 24 hodin zmrazí 10 kg potravin. Ve výbavě nechybí funkce SuperChlazení, No Frost, systém MultiAirflow a dva chladicí okruhy. Zařazena je do klimatické třídy SN-T a maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 35 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám uchovává systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. Jedna zóna se 2 zásuvkami s regulovanou teplotou kolem 0 °C udržuje tuto teplotu a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Tím se zabrání přenosu pachů. Zóna zásuvky s regulací vlhkosti umožňuje výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Inteligentní technologie měniče

Inteligentní technologie měniče zajišťuje inteligentní interakci mezi senzory, elektronikou a kompresorem. Senzory neustále monitorují teplotu uvnitř a v okolí vestavěné chladničky. Elektronický systém okamžitě rozpozná jakékoli změny a kompresor přizpůsobí svůj výkon aktuální situaci.

Oddělené chladicí okruhy

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze díky jednoduchému elektronickému ovládání regulovat teplotu v chladicím a mrazicím prostoru odděleně a zabránit přenosu pachů z potravin.

Dlouhotrvající ochrana proti otiskům prstů

Přední strana z nerezové oceli se speciální úpravou proti otiskům prstů. Tento ochranný povrch bojuje proti otiskům prstů, povrch zůstává déle čistý, je mnohem odolnější proti poškrábání a také usnadňuje čištění.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky s funkcí SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, čímž se zabrání plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch KGN397ICT

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Milan

5. 8. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí