Bosch KGN392WCF


Kombinovaná lednice, Energetická třída C, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 162 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Cena 19 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 200 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN392WCF v bílém provedení disponuje kapacitou 260 l v chladicí části a 103 l v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, PerfectFit panty, LED osvětlení, funkce SuperChlazení a SuperMražení. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 15 hodin. Maximální dosahovaná hlučnost: 35 dB.

Kombinovaná No Frost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN392WCF v bílém provedení s vertikálním madlem má výšku 203 cm. Chladicí část o objemu 260 litrů je vybavena systémem MultiAirflow, 5 odkládacími policemi z bezpečnostního skla, z nichž 3 jsou výškově nastavitelné, držákem na láhve, 4 přihrádkami ve dveřích. Kombinovaná chladnička 4. řady s přihrádkou VitaFresh 0 °C a VitaFresh XXL je velmi úsporná, udrží maso a ryby až 2× déle čerstvé. S technologií No Frost již odmrazování nebude nutné. Chladnička i mraznička se odmrazují automaticky.

Mrazicí část

Mrazicí prostor je umístěn ve spodní části a jeho objem dosahuje 103 litrů. Mrazicí kapacita dosahuje 10 kg/24 hod a doba skladování při výpadku proudu je 15 hodin. Vybavení tvoří 3 průhledné plastové mrazící přihrádky.

Funkce SuperChlazení

Stará se o rychlejší zchlazení čerstvě vložených potravin. Před nákupem je třeba stisknout tlačítko super a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Taková úprava teploty předchází zbytečnému zvýšení teploty, které může nastat po vložení nových potravin. Navíc se tak šetří spotřeba energie. Funkce se po 6 hodinách automaticky vypne.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v chladničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Perfect Fit - možnost flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné udržovat vzdálenost chladničky od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v ledničce uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru chladničky bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Bosch KGN392WCF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Martina

26. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Celková spokojenost