Bosch KGN392LDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 260 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 203 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 203 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN392LDF v nerezovém provedení disponuje celkovou kapacitou 363 l. Chladicí část nabízí 260 l čistého objemu a mrazák se 103l objemem. Akumulační doba při výpadku je 15 hodin. Ve výbavě nechybí funkce SuperChlazení, SuperMražení, No Frost a systém MultiAirflow. Disponuje PerfectFit panty a LED osvětlením. Maximální dosahovaná hlučnost chladničky je 35 dB.

Uchovává potraviny dlouho čerstvé

Díky ideálním skladovacím podmínkám udržuje systém VitaFresh v přihrádkách VitaFresh potraviny déle čerstvé a plné vitamínů. Díky dvěma klimatickým zónám budou vždy vytvořeny ideální podmínky pro skladování potravin. V jedné zóně se zásuvkou s regulovanou teplotou kolem 0 °C se tato teplota udržuje a můžete v ní hygienicky skladovat ryby a maso. Tím se zabrání přenosu pachů. Zóna zásuvky s regulací vlhkosti umožňuje výběr ze 2 nastavení. Díky tomu si ovoce a zelenina v něm uložené zachovají více vitamínů, minerálů a čerstvosti.

Lednice připravená na nové potraviny

Když při nákupu aktivujete funkci SuperChill, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvé potraviny nezvýšily. Teplota se snižuje stisknutím tlačítka super (maximálně o 2 °C). Aby se zabránilo zbytečné spotřebě energie, funkce se přibližně po 6 hodinách automaticky vypne.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Mimořádně velký prostor pro čerstvé potraviny

Prostorný systém VitaFresh XXL <0 °C> nabízí ideální prostředí pro skladování čerstvých potravin. U masných výrobků nebo ryb udržuje nižší teplotu, zatímco zásuvka s regulací vlhkosti udržuje ovoce a zeleninu skutečně čerstvé.

Oddělené chladicí okruhy

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 203 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN392LDF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi