Bosch KGN36VWED


Kombinovaná lednice, Energetická třída E, Objem chladničky: 237 l, Objem mrazničky: 89 l, Roční spotřeba energie: 238 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 186 cm. Více info


Cena 13 309 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 133 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36VWED v bílém provedení disponuje kapacitou 237 l v chladicí části a 89 l v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, senzory Fresh Sense, LED osvětlení, zásuvky VitaFresh a funkci SuperMražení. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 13 hodin. Maximální dosahovaná hlučnost dosahuje 39 dB.

Bosch KGN36VWED

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36VWED řady 4 je volně stojící spotřebič v bílém provedení, který dokonale zapadne do interiéru každé kuchyně. S celkovým objemem 326 litrů poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Výhodou je praktická technologie a funkce, které se spolehlivě postarají o správné skladování.

Chladicí část

Chladnička, která je umístěna v horní části a má objem 237 litrů, nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. K vybavení patří 4 skleněné police (z toho 2 výškově nastavitelné) z bezpečnostního skla, 3 přihrádky ve dveřích pro uložení drobných potravin a zásuvky VitaFresh.

Systém čerstvosti

Potraviny můžete také skladovat v plastových zásuvkách systému Freshness v blízkosti zóny 0 °C: 1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů, a 1 zásuvka VitaFresh 0 °C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které zůstanou déle čerstvé.

Mrazicí oddíl

Mraznička umístěná ve spodní části má objem 89 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 průhledné plastové zásuvky , takže máte vždy přehled o obsahu mrazničky. Zmrazí 10 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu až 13 hodin .

Žádný mráz

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Oddělené chladicí kroužky

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Senzory FreshSense

Speciální senzory FreshSense jsou umístěny uvnitř jednodveřové chladničky a starají se o optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty uvnitř chladničky sledují také teplotu okolí. Pokud dojde k výkyvům, snímače upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

Perfect Fit - flexibilní možnost instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Osvětlení LED

Díky pokročilému osvětlení LED, které kombinovaná chladnička používá, budete mít dokonalý přehled o tom, co máte uvnitř uloženo. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. Světla LED také spotřebovávají mnohem méně energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky s funkcí SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým zmrazováním se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, čímž se zabrání plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN36VWED

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi