Bosch KGN36VW35 vystavený kus s plnou zárukou

18 490 Kč ? Ušetříte 19 % 14 990 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36VW35 v bílém provedení. Energetická třída, do které je kombinovaná chladnička zařazována, je třída A ++. Regulace teploty je oddělená pro chladící a mrazící část. Milovníci čerstvé zeleniny jistě ocení vitaFresh zónu kde je ideální skladovat ovoce a zeleninu při teplotě blízko 0 ° C. Její rozměry jsou: výška 186 cm, šířka 60 cm, hloubka 66 cm a její celkový užitný objem je 324 litrů. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 19 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

 

Bosch KGN36VW35

Kombinovaná chladnička je ideální volbou pro uskladnění vašich potravin a zaujme vás i svým designem. Přizpůsobené má i praktické LED osvětlení, které příjemně osvětluje prostor v chladící části. Díky optickému s akustickému varovnému signálu při otevrenych dvířkách, nebo při zvýšení teploty ve vnitřním prostoru chladničky budou vaše potraviny vždy v bezpečí. K dispozici je i vertikálně madlo, pomocí kterého můžete pohodlně otevírat dvířka chladničky.

Perfect Fit - možnost flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není třeba udržovat vzdálenost chladničky od boční zdi nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u zdi.

Přihrádky VitaFresh - udrží zdravé potraviny déle čerstvé

VitaFresh udrží čerstvé potraviny déle čerstvé - ryby a maso díky extra chladné teplotě a ovoce a zeleninu díky optimální vlhkosti vzduchu.

Horní suchá zóna na maso a ryby

V horní suché zóně pro maso a ryby můžete posuvem regulátoru udržovat teplotu okolo 0°C, maso a ryby zde můžete skladovat v oddělených přihrádkách bez přenosu zápachu.

Spodní velká přihrádka na ovoce a zeleninu

Spodní velká přihrádka je díky možné regulaci vlhkosti speciálně navržená k uskladnění ovoce a zeleniny, která zde zůstane déle čerstvá. Více vlhkosti je potřeba k uložení zeleniny a méně pro dlouhotrvající čerstvost ovoce.

AirFreshFilter s funkcí AntiBacteria

Tento filtr neutralizuje pachy uvnitř chladničky a odfiltrovává bakterie. Tento systém absorbuje nepříjemný pach a vzduch pak zůstává čistý a svěží, aniž byste museli filtr v průběhu životnosti spotřebiče měnit. 

Elektronická regulace teploty

Kombinovaná chladnička je vybavena elektronickou regulací teploty - LED ukazatele. Ta vám umožní přehledné a snadné nastavení požadované teploty přesně podle vašich představ.

Vybavení chladicího prostoru

Chladicí prostor má užitný objem 237litrov. V jeho vnitřní části se nacházejí čtyři odkládací plochy z bezpečnostního skla, z čehož jsou dvě výškově nastavitelné. V dvířkách chladničky se nacházejí tři přihrádky a to velká, výškově nastavitelná a přihrádka na sýry nebo máslo. Freshness system nabízí dvě přihrádky pro co nejideálnější uskladnění potravin. Přihrádka vitaFresh zóna (24 litrů) udržuje stáli teplotu 0 ° C, čímž se prodlužuje čerstvost a trvanlivost surovin.

No Frost

Potraviny budou v chladničce uskladněny v optimálních podmínkách. Díky Beznámrazová systému No Frost se účinně eliminuje tvorba námrazy v chladničce, díky čemuž se nemusíte trápit z odmrazit. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje stejnou teplotu v celém prostoru chladničky, čímž se výrazně snižuje tvorbu námrazy a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé.

Systém MultiAirFlow

Systém MultiAirflow využívající ventilaci produkuje pozvolné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu, který zasahuje do všech úrovní chladicích a mrazicích částí. Kolísání teploty je minimalizováno a doba trvání zapnutého chlazení se snižuje. Díky tomuto systému si potraviny uchovají chuť a aroma po delší dobu.

Superchlazení

Tato fuknce umožňuje rychle zchladit velké množství potravin, takže si déle uchovají výživné vlastnosti, chuť i vůni. Po dosažení naprogramované teploty se funkce automaticky vypíná. Funkci Superchlazení oceníme zejména v létě, kdy se vrátíme domů s velkým nákupem.

Vybavení mrazícího prostoru

V mrazící části je úložiště tvořen pomocí tří transparentních mrazících přihrádek. Mrazicí prostor má objem 87 litrů. Její mrazicí kapacita je 14 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 16 hodin.

Supermrazení

Pokud nemá při vkládání čerstvých potravin dojít k nežádoucímu zvýšení teploty, měli byste alespoň 24 hodin před zmrazováním obzvláště většího množství čerstvých potravin stisknout tlačítko supermrazení. Tím se sníží teplota uvnitř mrazničky automaticky až na -30 ° C a zabrání se rozmrazování již zmrazených potravin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 60 cm
  • Výška 186 cm
  • Hloubka 66 cm
  • Dvouokruhový NoFrost Ano

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne

Funkce

Automatické odmrazování (chladnička): Ano
No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Ano
Počet přihrádek/košů chladničky: 4
Regál na lahve: Ano
Čistá kapacita chladničky: 237 L

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hloubka: 66 cm
Hmotnost: 75 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 260 kWh
Klimatická třída: SN, T
Akumulační doba: 16 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mrazící výkon: 14 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem: 324 L

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone: Ano

Další parametry

Dvouokruhový NoFrost: Ano
Kovová police na lahve: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: KGN36VW35

Všechny parametry

Recenze Bosch KGN36VW35

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 23.10.2016

Spokojenost .

Příslušenství k Bosch KGN36VW35