Bosch KGN367LDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 218 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 199 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 186 cm. Více info


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN367LDF v nerezovém provedení s displejem na přední straně, disponuje kapacitou 218 l v chladicí části a 103 v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, LED osvětlení či VitaFresh zásuvky s regulací vlhkosti. Nechybí ani funkce Super Chlazení. Maximální dosahovaná hlučnost dosahuje 35 dB.

Bosch KGN367LDF

Kombinovaná chladnička Bosch KGN367LDF 4 je volně stojící spotřebič z nerezové oceli, který dokonale zapadne do interiéru každé kuchyně. S celkovým objemem 321 litrů poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Výhodou je praktická technologie a funkce, které se spolehlivě postarají o správné skladování. Na přední straně dveří je displej.

  • VitaFresh XXL
  • NoForst
  • Osvětlení LED
  • Automatické zmrazení SuperFreeze
  • Dva chladicí okruhy

Chladicí část

Chladnička s objemem 218 litrů nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. K vybavení patří 4 skleněné police z bezpečnostního skla (2 z nich jsou výškově nastavitelné), držák na láhve, 3 dveřní přihrádky pro skladování drobných potravin a zásuvky VitaFresh.

Mrazicí oddíl

Spodní mraznička má objem 103 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 průhledné plastové zásuvky , takže máte vždy přehled o obsahu mrazničky. Zmrazí 9,5 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu až 14 hodin .

Systém čerstvosti

Potraviny můžete také skladovat v plastových zásuvkách Freshness System v blízkosti zóny 0 °C: 1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů, a 1 zásuvka VitaFresh 0 °C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které zůstanou déle čerstvé.

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, což výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

LED osvětlení 

Díky pokročilému osvětlení LED, které kombinovaná chladnička používá, budete mít dokonalý přehled o tom, co je uvnitř. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění nebo zastínění. Světla LED mají mimo jiné mnohem nižší spotřebu energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Funkce Superfreeze

Přidáním potravin do mrazničky se zvýší teplota, což může způsobit rozmrazení již zmrazených potravin. Proto se mrazničky s funkcí Super Mrazení postarají o rychlejší zmrazení vložených potravin. Mraznička s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu. Tím se zabrání plýtvání energií a jídlo si zachová svou chuť.

Oddělené chladicí kroužky

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Perfect Fit - flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Funkce Super Chlazení 

Zajišťuje rychlejší chlazení čerstvě vložených potravin. Před nákupem stiskněte tlačítko super a chladnička automaticky sníží teplotu na maximálně 2 °C. Toto nastavení teploty zabraňuje zbytečnému zvýšení teploty, ke kterému může dojít při přidávání nových potravin. Navíc šetří spotřebu energie. Funkce se automaticky vypne po 6 hodinách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN367LDF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi