Bosch KGN362WDF


Kombinovaná lednice, Energetická třída D, Objem chladničky: 218 l, Objem mrazničky: 103 l, Roční spotřeba energie: 199 kWh, Maximální hlučnost: 35 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 60 cm, Výška: 186 cm. Více info


Cena 15 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 155 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Bosch KGN362WDF v bílém provedení disponuje kapacitou 218 l v chladicí části a 103 l v mrazicí zóně. Ve výbavě naleznete technologii NoFrost, systém MultiAirFlow, PerfectFit panty, LED osvětlení, zásuvky VitaFresh a funkci Super Chlazení. Akumulační doba v případě výpadku proudu je 14 hodin. Maximální dosahovaná hlučnost dosahuje 35 dB.

Bosch KGN362WDF

Kombinovaná chladnička Bosch KGN362WDF řady 4 je volně stojící spotřebič v bílém provedení, který dokonale zapadne do interiéru každé kuchyně. S celkovým objemem 321 litrů poskytuje dostatek prostoru pro skladování potravin. Výhodou jsou praktické technologie a funkce, které se spolehlivě postarají o správné skladování.

  • NoForst
  • Dva chladicí okruhy
  • PerfectFit
  • VitaFresh XXL

Chladicí část

Chladnička s objemem 218 litrů nabízí dostatek prostoru pro skladování potravin. K vybavení patří 4 skleněné police z bezpečnostního skla (2 z nich jsou výškově nastavitelné), držák na láhve, 3 dveřní přihrádky pro skladování drobných potravin a zásuvky VitaFresh.

Mrazicí oddíl

Spodní mraznička má objem 103 litrů. Vnitřní prostor tvoří 3 průhledné plastové zásuvky , takže máte vždy přehled o obsahu mrazničky. Zmrazí 9,5 kg potravin za 24 hodin. V případě výpadku proudu udrží potraviny v chladu až 14 hodin .

No Frost

Potraviny budou skladovány v optimálních podmínkách. Díky systému No Frost je účinně eliminována tvorba námrazy, takže se nemusíte obávat odmrazování. Systém funguje na principu rovnoměrného proudění vzduchu, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé chladničce, čímž výrazně snižuje tvorbu námrazy a udržuje potraviny déle čerstvé.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrnou distribuci vzduchu v celé chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Oddělené chladicí kroužky

U spotřebičů se dvěma oddělenými chladicími okruhy lze teplotu v chladicím a mrazicím prostoru regulovat odděleně díky jednoduchému elektronickému ovládání, které zabraňuje přenosu pachů z potravin.

Perfect Fit - flexibilní instalace

Díky zdokonalené technologii kondenzátoru již není nutné chladničku odkládat od boční stěny nebo nábytku. Úhel otevření dveří 90° umožňuje plný přístup ke všem přihrádkám, i když je chladnička umístěna přímo u stěny.

Systém čerstvosti

Potraviny můžete také skladovat v plastových zásuvkách Freshness System v blízkosti zóny 0 °C: 1 zásuvka VitaFresh s regulací vlhkosti, která udrží ovoce a zeleninu déle čerstvé a plné vitamínů, a 1 zásuvka VitaFresh 0 °C s regulací teploty pro skladování ryb a masa, které zůstanou déle čerstvé.

Senzory FreshSense

Uvnitř jednodveřové chladničky jsou umístěny speciální senzory FreshSense, které zajišťují optimální teplotu potravin v chladničce. Kromě sledování teploty uvnitř chladničky monitorují také okolní teplotu. Pokud dojde k výkyvům, senzory upraví teplotu tak, aby si jídlo udrželo požadovanou teplotu.

LED osvětlení

Díky pokročilému LED osvětlení, které kombinovaná chladnička využívá, budete mít dokonalý přehled o tom, co máte uvnitř uloženo. Koncepce osvětlení zajišťuje rovnoměrné osvětlení celého vnitřního prostoru chladničky bez oslnění a zastínění. Světla LED mají mimo jiné mnohem nižší spotřebu energie než běžné žárovky. Kromě toho nebudete muset světlo nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Výška 186 cm
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KGN362WDF

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi