Bosch KFN96VPEA


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 405 l, Čistá kapacita mrazničky: 200 l, Roční spotřeba energie: 333 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 91 cm, Výška: 183 cm. Více info


Cena 46 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 470 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Bosch KFN96VPEA v nerezovém provedení s povrchem EasyClean nabízí 605litrový celkový objem. Chladnička má objem 405 l a mrazící část 20 l objem. Disponuje systémem No Frost, MultiAirFlow, FreshSense, zásuvkami VitaFresh XXL a funkcí SuperChlazení. Spotřebuje 333 kWh energie za rok a maximální dosahovaná hlučnost je 38 dB.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Dlouhotrvající ochrana proti otiskům prstů

Přední strana z nerezové oceli se speciální úpravou proti otiskům prstů. Tento ochranný povrch bojuje proti otiskům prstů, povrch zůstává déle čistý, je mnohem odolnější proti poškrábání a také usnadňuje čištění.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky s funkcí SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým zmrazováním se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, čímž se zabrání plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Úspora energie, když jste pryč

Při aktivaci této funkce je teplota v chladničce přibližně +14 °C a v mrazničce přibližně -18 °C, což chrání zmrazené potraviny a zabraňuje plýtvání energií v chladničce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 91 cm
Výška 183 cm
Maximální hlučnost 38 db
Celkový čistý objem 605 L
Čistá kapacita chladničky 405 L
Čistá kapacita mrazničky 200 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KFN96VPEA

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi