Bosch KFF96PIEP


Americká chladnička, Energetická třída E, Čistá kapacita chladničky: 402 l, Čistá kapacita mrazničky: 171 l, Roční spotřeba energie: 333 kWh, Maximální hlučnost: 39 dB, Smart ovládání mobilem: Ano, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 90,5 cm, Výška: 183 cm. Více info


Cena 69 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 700 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Bosch KFF96PIEP v nerezovém provedení s French door nabízí 573litrový celkový objem. Chladnička má objem 402 l a mrazicí část 171l objem. Za 24 hodin zmrazí 15 kg potravin. Disponuje systémem No Frost, MultiAirFlow, výrobníkem ledu, osvětlením LED a funkcí SuperChlazení. Nechybí vzdálená kontrola pomocí aplikace Home Connect. Spotřebuje 333 kWh energie za rok a maximální dosahovaná hlučnost je 39 dB.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Úspora energie během vaší nepřítomnosti

Při aktivaci této funkce je teplota v chladničce přibližně +14 °C a v mrazničce přibližně -18 °C, což chrání zmrazené potraviny a zabraňuje plýtvání energií v chladničce.

Systém AirFreshFilter s funkcí AntiBacteria

Chladnička je vybavena systémem AirFreshFilter s funkcí AntiBacteria, který aktivně neutralizuje pachy uvnitř chladničky a filtruje bakterie. Nepříjemné, intenzivní pachy jsou pohlceny a v kuchyni je cítit pouze vůně čistoty a svěžesti. Filtr není třeba měnit po celou dobu životnosti spotřebiče.

Funkce superchlazení

Když při nákupu aktivujete funkci SuperChill, chladnička na krátkou dobu sníží teplotu, aby ji čerstvé potraviny nezvýšily. Teplota se sníží stisknutím tlačítka super (maximálně o 2 °C). Aby se zabránilo zbytečné spotřebě energie, funkce se přibližně po 6 hodinách automaticky vypne.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.5 cm
Výška 183 cm
Maximální hlučnost 39 db
Celkový čistý objem 573 L
Čistá kapacita chladničky 402 L
Čistá kapacita mrazničky 171 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KFF96PIEP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi