Bosch KAD93VBFP


Americká chladnička, Energetická třída F, Čistá kapacita chladničky: 371 l, Čistá kapacita mrazničky: 191 l, Roční spotřeba energie: 404 kWh, Maximální hlučnost: 42 dB, Dvouokruhový No Frost: Ano, Šířka: 90,8 cm, Výška: 178,7 cm. Více info


Cena 49 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 500 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Americká chladnička Side by Side Bosch KAD93VBFP v černém provedení nabízí 562litrový celkový objem. Chladicí část poskytne 371l objem a mrazicí část zase 191l objem. Disponuje systémem No Frost, MultiAirFlow, zásuvkou MultiBoxYYL, LED osvětlením, výrobníkem ledu a funkcí SuperChlazení. Ročně spotřebuje 404 kWh energie a její maximální dosahovaná hlučnost je 42 dB.

Systém MultiAirflow

Ventilační systém MultiAirflow zajišťuje rovnoměrné rozložení vzduchu v chladničce pro dlouhotrvající čerstvost. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních chladničky a mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím zkracuje dobu chlazení, což pomáhá zachovat čerstvou chuť uložených potravin po delší dobu.

Ochrana zmrazených potravin

Mrazničky se systémem SuperFreeze zmrazují potraviny rychleji a chrání již zmrazené potraviny před rozmrazením. Spotřebiče s automatickým mrazením se po dosažení požadované teploty vrátí do normálního provozu, čímž se zabrání plýtvání energií. Díky tomu si zmrazené potraviny zachovávají svou chuť, a to i po přidání nových potravin.

Dávkovač ledu a vody s přípojkou na vodu

Chladnička je vybavena dávkovačem ledu a dávkovačem chlazené vody. Jediným stisknutím tlačítka si můžete vychutnat plnou sklenici filtrované chlazené vody. Mohli byste použít kostky ledu? Čekají v mrazáku. A protože je celý systém napojen na vodu, budete mít od nynějška vždy po ruce osvěžující nápoje.

Více místa pro čerstvé potraviny

Skladování zeleniny a ovoce nebylo nikdy tak snadné! S přihrádkou MultiBox XXL získáte dostatek prostoru pro čerstvé potraviny. Je to ideální řešení, když si chcete udělat zásobu salátu nebo vychladit meloun, který si můžete vzít s sebou na piknik do parku.

Maximální flexibilita mrazicího oddílu

Všechny police z bezpečnostního skla v mrazicím prostoru můžete snadno vyjmout a vytvořit tak více prostoru, například pro uložení vícepatrového dortu nebo celého krocana. Na skleněné police lze bez problémů ukládat i velké potraviny, například rodinné balení pizzy.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 90.8 cm
Výška 178.7 cm
Maximální hlučnost 42 db
Celkový čistý objem 562 L
Čistá kapacita chladničky 371 L
Čistá kapacita mrazničky 191 L
Dvouokruhový NoFrost Ano
Třída energetické účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch KAD93VBFP

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi