Bosch HXN39AD50

Kombinovaný sporák Bosch HXN39AD50 v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A. Varná deska má 4 plynové hořáky: 1 malý, 1 velký a 2 normální. Každý hořák disponuje termoelektrickou pojistkou. Smaltované mřížky mají gumové nožičky. Praktický a stylový je také skleněný poklop. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, zajištěné je prostřednictvím 6 otočných knoflíků s integrovaným elektrickým zapalováním a LED displejem. Elektrická trouba nabízí 7 druhů ohřevu v rozmezí teplot 50 °C - 275 °C. Vnitřní objem trouby tvoří 66 l. Je vybavena závěsnými rošty. Čištění trouby probíhá pomocí EcoClean Direct na zadní stěně. Dodávané příslušenství: kombinovaný rošt a univerzální pánev. Šířka: 60 cm. Zobrazit celý popis

Vystaveno v prodejnách

 • Výprodej − 18 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Plynová varná deska

Skvělý kombinovaný sporák Bosch HXN39AD50 je volně stojící spotřebič, který jistě oceníte ve Vaší kuchyni. Varný panel má 4 hořáky a na výběr máte 2 normální, 1 malý, 1 velký hořák. Je na Vás, kterou možnost si zvolíte. Integrované zapalování se nachází v ovládacím tlačítku a pro větší bezpečnost má spotřebič zabudovanou termoelektrickou pojistku zhasnutí plamene. Ta zajistí, že v případě zhasnutí plameny je automaticky přerušen přívod plynu. Tento model je vybaven elektronickými hodinami a vy si můžete nastavit délku vaření a pečení, příp. nastavit ukončení přípravy pokrmu. Na displeji se zobrazuje také aktuální čas. Spotřebič také disponuje výškově nastavitelnými nožičkami, což umožní snadnou instalaci.

 •     vpředu vlevo: velký hořák 3 kW
 •     vzadu vlevo: normální hořák 1.75 kW
 •     vzadu vpravo: normální hořák 1.75 kW
 •     vpředu vpravo: malý hořák 1 kW

Elektrická trouba

Elektrická trouba je dostatečně velká, má objem až 66 litrů. Speciální povrch EcoClean Direct pomáhá při čištění a šetří energii. Speciální povch z mikrojemných keramických kuliček na vnitřních stěnách trouby pohltí mastnotu z přípravy různých pokrmů a koláčů během celé životnosti. Při pečení v troubě máte na výběr 7 druhů ohřevu s nastavením teplotního rozmezí 50 °C - 275 °C:

 •     horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev

3D hotair Plus

Zajišťuje skvělé výsledky díky dokonalému rozložení tepla až na 3 úrovních současně. Distribuce tepla je rychlá a rovnoměrná v celém prostoru trouby. Pečte slané i sladké pokrmy současně bez promíchání chutí. Vnitřek trouby je dokonale osvětlený a vy budete mít skvělý přehled při přípravě pokrmu. Jako příslušenství je dodáván 1 kombnovaný rošt a 1 univerzální pánev.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ varné desky Plynová
 • Gril Ano
 • Počet hořáků/varných zón 4
 • Počet plynových hořáků 4

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 54,64 Kg

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Funkce

Počet programů: 7
Gril: Ano
Bezpečnostní plynový režim: Ano

Varná deska

Typ varné desky: Plynová

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 66 L
Typ trouby: Elektrický
Celkový výkon trouby: 980 W

Varné zóny

Počet hořáků/varných zón: 4
Standard.hořák/varná zóna: 1750 W
Velký hořák/ varná zóna: 3000 W
Počet plynových hořáků: 4
Malý hořák/ varná zóna: 1000 W

Ostatní

Kód produktu: HXN39AD50

Všechny parametry

Recenze Bosch HXN39AD50

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HXN39AD50