Bosch HRG5584S1

Nákupem získáte 259,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Bosch HRG5584S1 s přídavnou párou v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Se 3D horkým vzduchem dosahuje dokonalých výsledků pečení díky optimální distribuci vzduchu až na 3 úrovních současně. Pečení s přidáním páry zároveň připraví pokrmy zvenku křupavé a zevnitř šťavnaté. Nabízí 10 druhů ohřevu, ohřev kombinovaný s přídavnou párou a 30 automatických programů AutoPilot 10. Ovládání trouby Bosch HRG5584S1 je velmi praktické a intuitivní. Prostřednictvím 2 zápustných otočných voličů si navolíte vše, co potřebujete, a LED displej s bílým podsvícením zobrazí vše podstatné. Pro pohodlnou manipulací s plechy je k dispozici 3-násobný teleskopický výsuv, z toho 1 ClipRail. Parní generátor je umístěn mimo varný prostor se zásobníkem o objemu 0,2 l. Čištění EcoClean Direct je velmi snadné, díky speciálnímu povrchu stěn, které automaticky pohlcují tuk a regenerují se pomocí programu. Dodávané příslušenství: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SteamPro BSE792320B

Vestavná parní trouba AEG BSE792320B s dotykovým ovládáním je zařazena do energetické třídy A +. Vnitřní objem 70 l. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba s přídavnou párou

S touto vestavnou troubou s přídavnou párou Bosch HRG5584S1 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělých výsledků. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení, a to díky rovnoměrné distribuci vzduchu v celé troubě až na 3 úrovních současně. Je možné bez problémů péct současně sladké i slané dobroty, přičemž jejich chutě navzájem nepřichází do styku. Pokud navíc pro pečení přidáte i funkci páry, budou připravované pokrmy ještě chutnější. S funkcí přidané páry je možné kombinovat 3D horký vzduch, horní / dolní ohřev a gril s cirkulací vzduchu. Trouba ze série 6 má vylepšený design, který sestává z většího množství skla pro modernější vzhled. Ten podtrhuje i úzký přední panel s unikátními prvky ChoromeClip a linie, které jsou integrovány do všech produktů, pro jejich nezaměnitelný vzhled. Díky tomu je trouba předurčena pro instalace do moderních kuchyní, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trojnásobný teleskopický výsuv (z toho 1 ClipRail) usnadní manipulaci s plechy. Dvířka jsou vybavena tlumeným zavíráním a funkcí SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby s černým sklem. Dvířka otevřete pomocí nerezového madla.

Druhy ohřevu

Vestavná trouba s funkcí AutoPilot 30 a přídavnou párou pomůže připravit díky automatickým programům křupavé a zároveň šťavnaté pokrmy. Nádržka na vodu je umístěna v předním panelu a je vyjímatelná. Zásobník páry je stejně dobře dostupný ve vnitřním prostoru trouby a dokonce je omyvatelný v myčce. Ovládání páry je velmi jednoduché: manuálně nebo pomocí funkce AutoPilot. Ohřívaná jídla jsou díky funkci páry mnohem chutnější. Vnitřní prostor o objemu 71 l nabízí dostatečný prostor pro přípravu oblíbených jídel. Trouba disponuje 10 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 30 °C - 275 °C. Pomocí zápustných otočných voličů si navolíte vše, co potřebujete. Displej s bílým podsvícením vás zároveň bude informovat o všem, co potřebujete.

 •     horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě, rozmrazování, horký vzduch jemný, regenerace (ohřívání)
 •     druhy ohřevu kombinovatelné s přídavnou párou: 3D horký vzduch, gril s cirkulací vzduchu, horní / spodní ohřev
 •     AutoPilot 30 - 30 automatických programů

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti program už jen spustíte. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připraveno díky 30 přednastaveným automatickým programům.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čisticí funkce EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální vrstva jemných keramických zrnek po vnitřních stranách a stropu trouby zabrání znečištění během pečení. Absorbuje tuky a jejich zbytky a rozloží pomocí oxidace po celou dobu životnosti spotřebiče. Jediné, co je třeba udělat, je manuálně otřít spodní část trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Pro odstranění zbytků jednoduše aktivujte čisticí program.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 10

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 35,096 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 10

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: HRG5584S1

Všechny parametry

Recenze Bosch HRG5584S1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HRG5584S1