Bosch HRG5184S1

22 990 Kč ? Ušetříte 17 % 18 989 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 898,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Bosch HRG5184S1 s přídavnou párou v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. S 3D horkým vzduchem dosahuje dokonalé výsledky pečení díky optimální distribuci vzduchu až na 3 úrovních současně. Pečení s přidáním páry zároveň připraví pokrmy zvenku křupavé a zevnitř šťavnaté. Nabízí 10 druhů ohřevu, ohřev kombinovaný s přídavnou párou a 30 automatických programů AutoPilot 10. Ovládání trouby Bosch HRG5184S1 je velmi praktické a intuitivní prostřednictvím 2 zápustných otočných voličů si navolíte vše co potřebuje a LED displej s bílým podsvícením zobrazí vše podstatné. Pro pohodlnou manipulací s plechy je k dispozici 3 násobný teleskopický výsuv, z toho 1 ClipRail. Parní generátor je umístěn mimo varného prostoru se zásobníkem v objemu 0,2 l. Dodávané příslušenství: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 17 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SteamBoost BSE782320M

AEG Mastery SteamBoost BSE782320M

Vestavná parní trouba AEG BSE782320M je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 70 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Vestavná trouba s přídavnou párou

S touto vestavěnou troubou s přídavnou párou Bosch HRG5184S1 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělé výsledky. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení, díky rovnoměrné distribuci vzduchu v celé troubě až na 3 úrovních současně. Je možné bez problémů péct současně sladké i slané dobroty, přičemž jejich chutě nepřicházejí do styku. Pokud navíc pro pečení přidáte i funkci páry budou připravované pokrmy ještě chutnější. S funkcí přidané páry je možné kombinovat 3D horký vzduch, horní / dolní ohřev a gril s cirkulací vzduchu. Trouba ze série 6 má vylepšený design, který sestává z většího množství skla pro modernější vzhled. Ten podtrhuje i úzký přední panel s unikátními prvky: ChoromeClip a linie, které jsou integrovány při všech produktů pro jejich nezaměnitelný vzhled. Díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trojnásobný teleskopický výsuv (z toho 1 ClipRail) usnadní manipulaci s plechy. Dvířka vybavené tlumeným zavíráním dvířek a SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby s černým sklem otevřete pomocí nerezového madla.

Druhy ohřevu

Vestavná trouba s funkcí AutoPilot 30 a přídavnou párou pomůže připravit díky automatickým programům křupavé a zároveň šťavnaté pokrmy. Nádržka na vodu je umístěna v předním panelu a je vyjímatelná. Zásobník páry je stejně dobře dostupný ve vnitřním prostoru trouby a dokonce je omyvatelný v myčce. Ovládání páry je velmi jednoduché: manuálně nebo pomocí funkce AutoPilot. Ohřívané jídla jsou díky funkci páry mnohem chutnější. Vnitřní prostor o objemu 71 l nabízí dostatečný prostor pro přípravu oblíbených jídel. Trouba disponuje 10 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 30 ° C - 275 ° C. Pomocí zápustných otočných voličů si navolíte vše co potřebujete. Displej s bílým podsvícením vás zároveň bude informovat o všem co potřebujete.

 •     horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě, rozmrazování, horký vzduch jemný, regenerace (ohřívání)
 •     druhy ohřevu kombinovatelné s přídavnou párou: 3D horký vzduch, gril s cirkulací vzduchu, horní / spodní ohřev
 •     AutoPilot 30 - 30 automatických programů

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti musíte program už jen spustit. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připravené díky 10 přednastaveným automatickým programem.

GranitEmail

Vnitřní prostor je vyroben z GranitEmail což je vysoce hodnotná smaltovaná povrchová úprava trouby a smaltovaných dílů příslušenství. Jedná se o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškrábání a kyselinám. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Žádný
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 10

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ne
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 34,95 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Žádný
Počet funkcí: 10

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: HRG5184S1

Všechny parametry

Recenze Bosch HRG5184S1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HRG5184S1