Bosch HRA534ES0


Vestavná parní trouba, Energetická třída A, Kapacita: 71 l, Počet funkcí: 8, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info

BarvaSpočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Bosch HRA534ES0 v nerezovém provedení s objemem 71 litrů, parní funkcí hotAir Steam a funkcí 3D horký vzduch spadá do energetické třídy A. Má speciální povrch EcoClean Direct, hydrolytické čištění, LED displej a teleskopické výsuvy.

 

 

 

Bosch HRA534ES0

S touto vestavnou elektrickou troubou s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělých výsledků. Na první pohled vás zaujme svým elegantním černo-šedým designem se skleněnými dvířky, díky čemuž je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 8 druhy ohřevu s rozsahem teplot 50 °C - 275 °C a je zařazena do energeticky úsporné třídy A.

  • 8 druhů ohřevu: horký vzduch, horní/dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, horký vzduch jemný, horký vzduch + pára

Zvenku křupavé, zevnitř šťavnaté

Vestavná parní trouba přidáním ideálního množství páry ve správnou chvíli zlepší výsledky pečení. Jemná pára zabrání vyschnutí pokrmů a zároveň se postará o jejich křupavou kůrku a vláčnost uvnitř. Naplňte zásobník na vodu, který je umístěn za ovládacím panelem a zvolte příslušný program. Dosáhnete tak perfektních výsledků pečení.

Perfektně upečené pokrmy

Díky dokonalému rozložení tepla až na 3 úrovních současně dosáhnete vždy skvělých výsledků. Distribuce tepla je rychlá a rovnoměrná v celém prostoru trouby. Můžete péct slané i sladké pokrmy současně bez promíchání chutí. Vnitřek trouby je dokonale osvětlen a vy máte perfektní přehled o přípravě pokrmu.

hotAir Steam

Efektivní a praktický způsob pečení poskytne hotAir Steam, která se postará o křupavé a nadýchané pokrmy. Funkce je ideální pro pečení a vaše jídlo zůstane svěží a šťavnaté, díky páře. Pára pomáhá zachovat jídlu jeho chuť a texturu. Jednoduše stači naplnit odnímatelnou misku na vodu.

Nenáročná údržba s EcoClean Direct

Energeticky úsporná čisticí funkce EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální vrstva jemných keramických zrnek na vnitřních stranách a stropě trouby zabrání znečištění během pečení, absorbuje tuky a zbytky a rozloží je pomocí oxidace, po celou dobu životnosti spotřebiče.

Snadné čištění

Jemně zašpiněnou troubu vyčistíte rychle a jednoduše. Stačí umístit přibližně 400 ml vody a kapku saponátu na dno trouby, nastavit vhodný druh ohřevu, teplotu a dobu trvání. Ekologický čisticí systém namočí nečistoty a následně už jen stačí otřít vnitřní prostor trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 8

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch HRA534ES0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi