Bosch HMG6764S1

43 990 Kč ? Ušetříte 19 % 35 490 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 3 549,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba s mikrovlnami Bosch HMG6764S1 v nerezovém provedení v sobě kombinuje mikrovlnné funkce se 4D horkým vzduchem a 12 druhy ohřevu. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 800 W. Objem trouby je 67 l. Její ovládání je velmi praktické a intuitivní pomocí otočného prstence a TFT barevného grafického displeje s dotykovým ovládáním. Pyrolytické samočištění odbourá námahu s čištěním. Vestavná trouba s mikrovlnami s funkcí PerfectBake a teplotní sondou PerfetRoast nabízí perfektní výsledky pečení. Pro snadnou manipulaci s plechy má k dispozici jednovrstvém teleskopický výsuv, který je odolný vůči pyrolýze. Funkce Assist nabízí automatické nastavení optimálního druhu ohřevu, teploty a času přípravy pro množství pokrmů. Dodávané příslušenství: závěsné rošty, jednovrstvém teleskopický výsuv. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 19 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

Siemens HS658GXS7

Siemens HS658GXS7

Vestavná smart parní trouba Siemens HS658GXS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Inteligentní trouba s funkcí fullSteam pro vaření v páře a senzory roastingSenzor, bakingSenzor…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vestavná trouba s mikrovlnami

KVstavaná trouba s mikrovlnami Bosch HMG6764S1 ze série 8 nabízí inteligentní invertorovou technologii s maximání výkonem 600 W, mikrovlnný ohřev s výkonem 800 W, kombinovaný ohřev a 12 druhů ohřevu včetně 4D horkého vzduchu. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezovo černé barvy a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je velmi moderní prostřednictvím centrálního otočného voliče s dotykovým TFT displejem, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT dotykový displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků.

Druhy ohřevu

Kombinovaná trouba s mikrovlnami nabízí 2 systémy vaření v jednom spotřebiči. Integrovaná funkce mikrovln kromě ohřívání jídla dokáže pokrmy i rozmrazovat. Pokud ke zvolenému pokrmu přidáte i mikrovlny, můžete zkrátit čas přípravy. Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby s mikrovlnami o objemu 67 l a nabízí 12 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 300 ° C a LED vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí Assist. Assist umožňuje vaření jako profesionál. Máte určitelná celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem.

 •     12 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, Eco horký vzduch, horní / dolní ohřev, Eco horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě, předehřev, udržování tepla
 •     další způsoby ohřevu s mikrovlnami: mikrovlnný ohřev, kombinovaný mikrovlnný ohřev
 •     maximální výkon: 800 W; 5 možností nastavení mikrovlnného výkonu (90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W) s invertorem
 •     inteligentní invertorová technologie: maximální výkon je regulován až na 600 W při delším provozu.

Účinný 4D Horký vzduch

Elegantní trouba je oproti jednoduchým troubám vybavená i moderní technologií 4D horkého vzduchu. Tento systém zajistí přesné a pravidelné distribuování horkého vzduchu do každé ze čtyř jejích úrovní. Zajišťují to kvalitní nerezové ventilátory, které během pečení nebo grilování střídají směr otáčení, aby dokázali zajistit plynulou cirkulaci horkého vzduchu. Připravujte jídla efektivně a rychle.

Vařte dokonalé jídla

Inteligentní vestavěná parní trouba v sobě ukrývá šikovnou funkci, kterou aktivujete stiskem tlačítka. Díky množství funkcí, které v sobě ukrývá budou připravovány pokrmy dokonalé s tím nejmenším úsilím. Úspěch je zaručen a navíc získáte absolutní kontrolu nad připravovanými jídly. PerfectBake senzor a PerfectRoast teplotní sonda vám přinášejí výsledky jako od šéfkuchařů. Tři vysoce citlivé měřící body snímači pomáhají určit teplotu masového pokrmu uprostřed na stupeň přesně v dané sekundě. Měření je maximálně přesné. Výhodou je i to, že teplotní sonda může být použita také v kombinaci s mikrovlnami a párou.

Nenáročná údržba

Již více nemusíte trápit s namáhavým drhnutím a čištěním vnitřku trouby. Díky našim troubám s integrovanou samočistící funkcí pyrolýza můžete na tento úkol zcela zapomenout. Stačí jednoduše stisknout tlačítko Start a vaše trouba se, v závislosti na stupni znečištění, zahřeje až na max. 480 ° C a spálí všechny tuky nebo zbytky jídel. Vše, co po nich zůstane, bude jen trochu popela, který se dá jednoduše odstranit.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Bosch máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství na vytahování, které Vám umožní snadnou manipulaci a bezpečný přístup k plechům a výsuvným roštem. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete např. podlít pečené maso. Nabízí závěsné rošty a 1-násobný plný teleskopický výsuv se stop funkcí.

Rychloohřev

Až o 30% kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stiskněte tlačítko "rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: závěsné rošty, jednovrstvém teleskopický výsuv.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celk.vn.kapacita trouby 67 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 12

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 42,693 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 12

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: HMG6764S1

Všechny parametry

Recenze Bosch HMG6764S1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HMG6764S1