Bosch HMG6764S1


Vestavná trouba s mikrovlnami, Kapacita: 67 l, Počet funkcí: 12, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 33 999 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 35 089 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba s mikrovlnami Bosch HMG6764S1 v nerezovém provedení v sobě kombinuje mikrovlnné funkce se 4D horkým vzduchem a 12 druhů ohřevu. Maximální mikrovlnný výkon dosahuje 800 W. Objem trouby je 67 litrů. Její ovládání je velmi praktické a intuitivní pomocí otočného prstence a TFT barevného grafického displeje s dotykovým ovládáním. Pyrolytické samočištění odbourá námahu s čištěním. Vestavná trouba s mikrovlnami s funkcí PerfectBake a teplotní sondou PerfetRoast nabízí perfektní výsledky pečení. Pro snadnou manipulaci s plechy má k dispozici jednovrstvý teleskopický výsuv, který je odolný vůči pyrolýze. Funkce Assist nabízí automatické nastavení optimálního druhu ohřevu, teploty a času přípravy pro množství pokrmů. Dodávané příslušenství: závěsné rošty, jednovrstvý teleskopický výsuv.

Vestavná trouba s mikrovlnami

Vestavaná trouba s mikrovlnami Bosch HMG6764S1 ze série 8 nabízí inteligentní invertorovou technologii s maximálním výkonem 600 W, mikrovlnný ohřev s výkonem 800 W, kombinovaný ohřev a 12 druhů ohřevu, včetně 4D horkého vzduchu. Na první pohled zaujme elegantní kombinací nerezovo-černého provedení a skleněných dvířek, díky čemuž je trouba předurčena do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je velmi jednoduché, prostřednictvím centrálního otočného voliče s dotykovým TFT displejem, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT dotykový displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností, nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků.

Druhy ohřevu

Kombinovaná trouba s mikrovlnami nabízí 2 systémy vaření v jednom spotřebiči. Integrovaná funkce mikrovln kromě ohřívání jídla dokáže pokrmy i rozmrazovat. Pokud ke zvolenému pokrmu přidáte i mikrovlny, můžete zkrátit čas přípravy. Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této vestavné trouby s mikrovlnami o objemu 67 litrů, která nabízí i 12 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 °C - 300 °C a LED vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí Assist, která vám umožní vařit jako profesionál. Máte po ruce celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem.

  • 12 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, Eco horký vzduch, Horní/dolní ohřev, Eco horní/dolní ohřev, Cirkulační infra-gril, Velkoplošný gril, Maloplošný gril, Stupeň na pizzu, Dolní ohřev, Pomalé vaření při nízké teplotě, Předehřev, Udržování tepla
  • Další způsoby ohřevu s mikrovlnami: Mikrovlnný ohřev, Kombinovaný mikrovlnný ohřev
  • Maximální výkon: 800 W; 5 možností nastavení mikrovlnného výkonu (90, 180, 360, 600 a 800 W) s invertorem
  • Inteligentní invertorová technologie: maximální výkon je regulován až na 600 W při delším provozu

Účinný 4D Horký vzduch

Elegantní trouba je proti ostatním troubám vybavena i moderní technologií 4D horkého vzduchu. Tento systém zajistí přesné a pravidelné distribuování horkého vzduchu do každé ze čtyř jejích úrovní. Zajišťují to kvalitní nerezové ventilátory, které během pečení nebo grilování střídají směr otáčení, aby dokázaly zajistit plynulou cirkulaci horkého vzduchu. Připravujte jídla efektivně a rychle.

Vařte dokonalá jídla

Inteligentní vestavná parní trouba v sobě ukrývá šikovnou funkci, kterou aktivujete stiskem tlačítka. Díky množství funkcí, které v sobě ukrývá, budou připravované pokrmy dokonalé a s tím nejmenším úsilím. Úspěch je zaručen a navíc získáte absolutní kontrolu nad připravovanými jídly. PerfectBake senzor a PerfectRoast teplotní sonda vám přinášejí výsledky jako od šéfkuchařů. Tři vysoce citlivé měřící body pomáhají snímači určit teplotu masového pokrmu uprostřed na přesný stupeň v dané sekundě. Měření je maximálně přesné. Výhodou je i to, že teplotní sonda může být použita také v kombinaci s mikrovlnami a párou.

Nenáročná údržba

Již se více nemusíte trápit s namáhavým drhnutím a čištěním vnitřku trouby. Díky našim troubám s integrovanou samočisticí funkcí pyrolýza můžete na tento úkol zcela zapomenout. Stačí jednoduše stisknout tlačítko Start a vaše trouba se (v závislosti na stupni znečištění) zahřeje až na max. 480 °C a spálí všechny tuky nebo zbytky jídel. Vše, co po nich zůstane, bude jen trochu popela, který se dá jednoduše odstranit.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Bosch máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství pro vytahování plechů, které vám umožní snadnou manipulaci. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete například podlít pečené maso. Trouiba nabízí závěsné rošty a 1násobný plný teleskopický výsuv se stop funkcí.

Rychloohřev

Až o 30 % kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stisknete tlačítko "Rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu, a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: závěsné rošty a jednovrstvý teleskopický výsuv.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celk.vn.kapacita trouby 67 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění Pyrolýzou
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 12

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch HMG6764S1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi