Bosch HEZ9VRPD0 montážní sada

Nákupem získáte 40,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Montážní sada Bosch HEZ9VRPD0 je povinným příslušenstvím pro použití k indukční varné desce s integrovaným odsáváním Bosch PXX875D67E. Jde o základní příslušenství, nezbytné pro plně a částečně řízenou cirkulaci. Obsahuje: 4 integrované pachové CleanAir filtry, k samčímu plochému potrubí je třeba před vložením potrubního prvku do spotřebiče připevnit těsnění pro zajištění vzduchotěsnosti, další potřebné ploché potrubní prvky (NW 150) je třeba dodatečně zakoupit. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Použití

Montážní sada Bosch HEZ9VRPD0 je povinným příslušenstvím pro použití k indukční varné desce s integrovaným odsáváním Bosch PXX875D67E pro plně a částečně řízenou cirkulaci.

Obsahuje:

  • 4 integrované, výkonné pachové CleanAir filtry, které značně redukují zápach vznikající při vaření. Velký povrch filtru s vysokou schopností snižování zápachu má životnost cca 360 hodin při intenzivním vaření. Filtr navíc snižuje hlučnost - výstup vzduchu na zadní straně spotřebiče lze přímo napojit s vnějším plochým potrubním prvkem (NW 150) a tím při částečně řízené cirkulaci je rozpýlen odtokový vzduch do oblasti soklu. Difuzor může být také přímo spojen s prvkem pro výstup vzduchu (při plně řízené cirkulaci) pomocí lepicí pásky. Pomocí lepicí pásky můžete spojit difuzér a prvek pro výstup vzduchu, jako jsou lamelové nebo dekorační mřížky v soklu, které zajistí výrobci kuchyňského nábytku.
  • Je nutné k samčímu plochému potrubí před vložením potrubního prvku do spotřebiče připevnit těsnění, aby byla zajištěna vzduchotěsnost (výstup vzduchu na zadní straně spotřebiče lze přímo napojit s vnějším plochým potrubním prvkem (NW 150). Velká variabilita potrubních prvků NW 150 umožňuje flexibilní a jednoduché plánování.
  • Všechny další potřebné ploché potrubní prvky (NW 150) je nutné dodatečně objednat přes prodejce vzduchotechniky. V oblasti soklu musí být dodržen otvor pro zpětný tok vzduchu ≥ 400 cm².

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Bosch

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 44 cm
Hmotnosť: 941 g
Výška: 11 cm
Hloubka: 24 cm

Obsah balení

Obsah balení: sada 1 ks

Ostatní

Kód produktu: HEZ9VRPD0

Všechny parametry

Recenze Bosch HEZ9VRPD0 montážní sada

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HEZ9VRPD0 montážní sada