Bosch HBG6730S1

21 990 Kč ? Ušetříte 18 % 17 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Bosch HBG6730S1 v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. S horkým 4D vzduchem nabízí perfektní distribuci tepla pro dokonalé výsledky pečení na jakékoliv úrovni. Nabízí 10 druhů ohřevu. AutoPilot 10 připraví každý pokrm perfektně díky 10 přednastaveným automatickým programem. Ovládání je velmi jednoduché pomocí prstence a TFT dotykového textového displeje. Vstaň trouba Bosch HBG6730S1 má jednoduché automatické samočištění pomocí pyrolýzy. Dvířka trouby jsou vybaveny tlumeným otevíráním a zavíráním SofMove. Pro bezpečnou manipulaci s plechy je trouba vybavena jednoúrovňovým teleskopickým plnovýsuvem se stop funkcí. Příslušenství: kombinovaný rošt, univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 18 %

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SteamBoost BSE882320M

5 let záruka na spotřebiče AEG po registraci (více info)

AEG Mastery SteamBoost BSE882320M

35 490 Kč

K odeslání

Vestavná parní trouba AEG BSE882320M je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 70 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká především…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 70 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Jednoduché ovládání

Společnost Bosch myslela při navrhování této trouby na každého jejího uživatele. Proto ji vybavila takovým ovládáním, se kterým nebude mít nikdo problém. Troubu Bosch HBG6730S1 budete ovládat díky ovládacímu panelu TouchControl s TFT textovým displejem, který zajistí pohodlné nastavování všech důležitých funkcí. Kromě toho na displeji budete moci kontrolovat průběh ohřevu jídel a nastavení funkce. Trouba nabízí 10 druhů ohřevu s plynulým nastavením rozsahu teplot 30 ° C - 300 ° C:

 •      4D horký vzduch, Eco horký vzduch, horní / dolní ohřev, Eco horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, rozmrazování

Účinný 4D Horký vzduch

Elegantní trouba je oproti jednoduchým troubám vybavená i moderní technologií 4D horkého vzduchu. Tento systém zajistí přesné a pravidelné distribuování horkého vzduchu do každé ze čtyř jejích úrovní. Zajišťují to kvalitní nerezové ventilátory, které během pečení nebo grilování střídají směr otáčení, aby dokázali zajistit plynulou cirkulaci horkého vzduchu. Připravujte jídla efektivně a rychle.

Dětská pojistka

Elektronická blokace tlačítek či mechanická dětská pojistka ochrání vaše všetečné dítě před případným úrazem a vás před přeprogramováním spotřebiče. Mechanická dětská pojistka zabrání otevření dvířek trouby, elektronická blokace tlačítek zabrání přeprogramování vámi zvoleného programu.

AutoPilot10

S programem AutoPilot 10 se vám podaří dosáhnout dokonalé výsledky při přípravě masa, drůbeže, ryb, ovoce či zeleniny. Jednoduše si vyberete z nabídky nastavených automatických programů, zadáte hmotnost a druh pokrmu, stisknete tlačítko "start" a o ostatní se postará trouba sama. Teplotu ohřevu si nastaví automaticky podle zadaných kritérií a po ukončení pečení se sama vypne.

Nenáročná údržba

Již více nemusíte trápit s namáhavým drhnutím a čištěním vnitřku trouby. Díky našim troubám s integrovanou samočistící funkcí pyrolýza můžete na tento úkol zcela zapomenout. Stačí jednoduše stisknout tlačítko Start a vaše trouba se, v závislosti na stupni znečištění, zahřeje až na max. 480 ° C a spálí všechny tuky nebo zbytky jídel. Vše, co po nich zůstane, bude jen trochu popela, který se dá jednoduše odstranit. Jednoduchá je i samotná manipulace s troubou. Nenáročné a snadné otevírání dveří zabezpečí systém SoftMove (SoftClose + SoftOpen).

Teleskopické výsuvy

Pro vaše pohodlí je trouba vybavena jednoúrovňové teleskopickým výsuvem se stop funkcí, který vám ušetří zbytečné nahýbání se k troubě. Je to dokonalý pomocník při přípravě každého pokrmu v troubě. Nezáleží na tom, jak velké a těžké jídlo připravujete. Díky teleskopickým výsuvům je manipulace s plechy mnohem jednodušší. Snadno si připravíte své oblíbené jídlo a plech si pak můžete vysunout přesně tak daleko jak potřebujete.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 37,366 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: HBG6730S1

Všechny parametry

Recenze Bosch HBG6730S1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HBG6730S1