Bosch HBG635BW1


Vestavná trouba, Energetická třída A +, Kapacita: 71 l, Počet funkcí: 13, Vestavěný displej, Teleskopický výsuv: Žádný, Gril, Výška: 59,5 cm, Šířka: 59,4 cm, Hloubka: 54,8 cm. Více info


Cena 16 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 168 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Vestavná trouba Bosch HBG635BW1 v bílém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Se 4D horkým vzduchem dosahuje dokonalých výsledků pečení díky optimální distribuci vzduchu na všech úrovních. Navíc umožňuje opékat a pražit až na 4 úrovních současně a dosáhnout tak spolehlivých výsledků. Nabízí 13 druhů ohřevu a pomocný systém AutoPilot 10. Ovládání trouby Bosch HBG635BW1 je velmi praktické a intuitivní. Prostřednictvím ovládacího prstence si navolíte vše, co potřebujete, a TFT textový displej zobrazí vše podstatné. Vnitřní prostor je vybaven závěsnými rošty (teleskopické výsuvy nutno zakoupit zvlášť). Čištění trouby se speciálním povrchem EcoClean Direct šetří energii a je velmi jednoduché. Dodávané příslušenství: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzální pánev.

 

 

Elegantní design

S vestavnou troubou Bosch HBG5370S0 se 4D horkým vzduchem dosáhnete perfektní distribuce tepla a dokonalých výsledků bez ohledu na to, na jaké úrovni trouby pokrm připravujete. Teplo je rovnoměrně rozloženo po celém prostoru trouby. Jídlo můžete umístit na kteroukoliv úroveň odspodu až nahoru. Opékat a pražit je možné až na 4 úrovních současně a přitom dosáhnout spolehlivě dobrých výsledků. Trouba ze série 8 má vylepšený design s dokonalou konstrukcí, komfort a také výkon. Precizní zpracování a sofistikovaný design s vypracovanými detaily, jako ovládací prstenec, jsou jako stvořeny do moderní kuchyně. Bílá skleněná přední část bude výborným doplňkem, např. k nerezavějící oceli. Dvířka jsou vybaveny systémem SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby. Tu otevřete pomocí nerezového madla.

Druhy ohřevu

Vnitřní prostor o objemu 71 l nabízí dostatečný prostor pro přípravu oblíbených jídel. Trouba disponuje 13 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 30 °C - 300 °C. Pomocí otočného voliče si navolíte vše, co potřebujete. Barevný TFT displej vás zároveň bude informovat o všem, co potřebujete.

  •     4D horký vzduch, Eco horký vzduch, horní / dolní ohřev, Eco horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě, rozmrazování, předehřev, udržování tepla
  •     AutoPilot 10 - 10 automatických programů

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti program už jen spustíte. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připraveno díky 10 přednastaveným automatickým programům.

Účinný 4D Horký vzduch

Elegantní trouba je proti ostatním troubám vybavena i moderní technologií 4D horkého vzduchu. Tento systém zajistí přesné a pravidelné distribuování horkého vzduchu do každé ze čtyř jejích úrovní. Zajišťují to kvalitní nerezové ventilátory, které během pečení nebo grilování střídají směr otáčení, aby dokázaly zajistit plynulou cirkulaci horkého vzduchu. Připravujte jídla efektivně a rychle.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čisticí funkce EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální vrstva jemných keramických zrnek po vnitřních stranách a stropu trouby zabrání znečištění během pečení. Absorbuje tuky a jejich zbytky a rozloží pomocí oxidace po celou dobu životnosti spotřebiče. Jediné, co je třeba udělat, je manuálně otřít spodní část trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Pro odstranění zbytků jednoduše aktivujte čisticí program.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek a jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 30 °C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Kromě toho vám pohodlnou manipulaci nabízí i systém SoftMove - tlumené otevírání a zavírání dveří.

Bezpečnost

Pro bezpečnost je trouba dále vybavena:

  •      dětskou pojistkou
  •      ukazatelem zbytkového tepla
  •      bezpečnostním vypínáním
  •      tlačítkem start / stop
  •      spínačem kontaktu dveří

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Třída energ.účinnosti A +
Celk.vn.kapacita trouby 71 L
Gril Ano
Celkový výkon trouby 3600 W
Typ čištění EcoClean
Horkovzdušná funkce Ano
Počet funkcí 13

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch HBG635BW1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi