Bosch HBG5780S6

Nákupem získáte 230,59 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná smart trouba Bosch HBG5780S6 s funkcí AutoPilot připraví dokonalé jídla. 3D horký vzduch pečení nabízí perfektní výsledky při přípravě pokrmů s oprimálnou distribucí vzduchu až na 3 úrovních současně. Ovládat ji je může pomocí zápustných otočných voličů a LCD displeje. Home Connect umožňuje ovládání na dálku prostřednictvím mobilního zařízení. Inteligentní vestavná trouba Bosch HBG5780S6 nabízí 9 druhů ohřevu: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, pomalé vaření při nízké teplotě, rozmrazování, udržování tepla. Vnitřní objem dosahuje 71 litrů. Vybavená já závěsnými rošty. Čištění je realizováno pyrolýzou. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Splátky s 0% navýšením (více info)

Siemens HM676G0S6

Vestavná smart trouba s mikrovlnami Siemens HM676G0S6 nabízí úsporu času a mnoho možností vaření. Nabízí mikrovlnný ohřev s maximálním výkonem 800 W, kombinovaný mikrovlnný ohřev, inteligentní…

 • Celk.vn.kapacita trouby: 67 L
 • Gril: Ano
 • Celkový výkon trouby: 3600 W

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Elegantní spotřebič

S touto XXL chytrou vestavěnou elektrickou troubou Bosch HBG5780S6 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 9 druhmi ohřevu a je zařazena do energeticky úsporné třídy A. Vnitřní prostor je vyroben z GranitEmail což je vysoce hodnotná smaltovaná povrchová úprava trouby a smaltovaných dílů příslušenství. Jedná se o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškrábání a kyselinám. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti. Vestavná smart trouba vás příjemně překvapí svými výhodami:

 • 3D horký vzduch: přináší perfektní výsledky pečení díky optimální distribuci vzduchu až na 3 úrovních současně.
 • AutoPilot30: nabízí 30 přednastavených automatických programů, které dokonale připraví jakýkoliv pokrm.
 • LCD displej: nabízí přímý přístup ke přídavným funkcím, doporučené a nastavené teplotě s jednoduchým použitím.
 • Záspustné otočné voliče: zajišťují snadnou údržbu ovládacího panelu.
 • Pyrolýza: je lehkou formou údržby díky automatickému samočištění.

Druhy ohřevu

 •      9 druhů ohřevu: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, pomalé vaření při nízké teplotě, rozmrazování, udržování tepla.

Rychloohřev

Až o 30% kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stiskněte tlačítko "rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Smart technologie

Zkontrolujte si vaši inteligentní troubu i když nejste doma. Smart technologie Home Connect přivede vaši mysl ke spokojenosti a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. S funkcí dálkového sledování Home Connect se zbavíte pochybností. Jednoduše si zkontrolujete stav vaší trouby na mobilním zařízení a pohodlně ovládejte a monitorujte troubu na dálku pomocí aplikace Home Connect. Díky vzdálenému přístupu můžete bez strachu odejít z domu a budete mít jistotu, že je vše v pořádku. Zvládejte snadněji více věcí najednou ať už doma nebo venku.

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti musíte program už jen spustit. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připravené díky 10 přednastaveným automatickým programem.

Nenáročná údržba

Již více nemusíte trápit s namáhavým drhnutím a čištěním vnitřku trouby. Díky našim troubám s integrovanou samočistící funkcí pyrolýza můžete na tento úkol zcela zapomenout. Stačí jednoduše stisknout tlačítko Start a vaše trouba se, v závislosti na stupni znečištění, zahřeje až na max. 480 ° C a spálí všechny tuky nebo zbytky jídel. Vše, co po nich zůstane, bude jen trochu popela, který se dá jednoduše odstranit.

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek smart trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 °C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení. Trouba má k dispozici i funkci bezpečnostní deaktivace. Manipulace s dvířky je phodlnejšia díky SoftClose. Speciální tlumící mechanismus zabraňuje zavření dvířek trouby. Stačí dvířka jemně zatlačit těsně před zavřením a ty se jemně a tiše dovře.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x smaltovaný plech, 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální plech.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3600 W
 • Typ čištění Pyrolýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 9

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 4

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 38,148 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1 x univerzální plech

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Pyrolýzou
Počet funkcí: 9

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3600 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: HBG5780S6

Všechny parametry

Recenze Bosch HBG5780S6

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HBG5780S6