Bosch HBG337ES0 vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná trouba Bosch HBG337ES0 v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. Se 3D horkým vzduchem dosahuje dokonalých výsledků pečení díky optimální distribuci vzduchu až na 3 úrovních současně. Nabízí 7 druhů ohřevu a 10 automatických programů AutoPilot 10. Ovládání trouby Bosch HBG337ES0 je velmi praktické a intuitivní. Prostřednictvím 2 zápustných otočných voličů si navolíte vše, co potřebujete, a LED displej zobrazí vše podstatné. Pro pohodlnou manipulací s plechy jsou k dispozici závěsné rošty a jednovrstvé teleskopické výsuvy se stop funkcí, které lze umístit na kteroukoliv úroveň pečení. Čištění trouby se speciálním povrchem EcoClean Direct šetří energii a je velmi jednoduché. Dodávané příslušenství: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 30 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavnou elektrickou troubou Bosch HBG337ES0 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělých výsledků. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení, a to díky rovnoměrné distribuci vzduchu v celé troubě až na 3 úrovních současně. Je možné bez problémů péct současně sladké i slané dobroty, přičemž jejich chutě navzájem nepřichází do styku. Trouba ze série 6 má vylepšený design, který sestává z většího množství skla pro modernější vzhled. Ten podtrhuje i úzký přední panel s unikátními prvky: ChoromeClip a červená linie, které jsou integrovány do všech produktů pro jejich nezaměnitelný vzhled. Díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderních kuchyní, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Dvířka jsou vybavena tlumeným zavíráním dvířek a funkcí SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby s černým sklem. Ty otevřete pomocí nerezového madla.

Druhy ohřevu

Vnitřní prostor o objemu 71 l nabízí dostatečný prostor pro přípravu oblíbených jídel. Trouba disponuje 7 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 50 °C - 275 °C. Pomocí zápustných otočných voličů si navolíte vše, co potřebujete. Displej s podsvícením vás zároveň bude informovat o všem, co potřebujete.

 •     horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev
 •     AutoPilot 10 - 10 automatických programů

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti program už jen spustíte. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připraveno díky 10 přednastaveným automatickým programům.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čisticí funkce EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální vrstva jemných keramických zrnek po vnitřních stranách a stropu trouby zabrání znečištění během pečení. Absorbuje tuky a jejich zbytky a rozloží pomocí oxidace po celou dobu životnosti spotřebiče. Jediné, co je třeba udělat, je manuálně otřít spodní část trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Pro odstranění zbytků jednoduše aktivujte čisticí program.

Rychloohřev

Až o 30 % kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stiskněte tlačítko "rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu, a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3400 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 7

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 34,355 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 7

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3400 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: HBG337ES0

Všechny parametry

Recenze Bosch HBG337ES0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HBG337ES0