Bosch HBG337ES0

14 990 Kč ? Ušetříte 20 % 11 989 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 198,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavná trouba Bosch HBG337ES0 v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A. S 3D horkým vzduchem dosahuje dokonalé výsledky pečení díky optimální distribuci vzduchu až na 3 úrovních současně. Nabízí 7 druhů ohřevu a 10 automatických programů AutoPilot 10. Ovládání trouby Bosch HBG337ES0 je velmi praktické a intuitivní prostřednictvím 2 zápustných otočných voličů si navolíte vše co potřebuje a LED displej zobrazí vše podstatné. Pro pohodlnou manipulací s plechy jsou k dispozici závěsné rošty a jednovrstvém teleskopický výsuv se stop funkcí, který lze umístit na kteroukoli úroveň pečení. Čištění trouby se speciálním povrchem EcoClean Direct šetří energii a je velmi jednoduché. Dodávané příslušenství: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 20 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Zvažte i tento produkt

AEG Mastery SenseCook BPE742320B

AEG Mastery SenseCook BPE742320B

20 490 Kč

K odeslání 1 ks

Vestavná multifunkční trouba AEG BPE742320B je zařazena do energetické třídy A +. Její celkový vnitřní objem je 71 litrů. Připravovat jídlo můžete na třech úrovních současně. Tento model vyniká…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou elektrickou troubou Bosch HBG337ES0 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělé výsledky. 3D horký vzduch zajistí dokonalé výsledky pečení, díky rovnoměrné distribuci vzduchu v celé troubě až na 3 úrovních současně. Je možné bez problémů péct současně sladké i slané dobroty, přičemž jejich chutě nepřicházejí do styku. Trouba ze série 6 má vylepšený design, který sestává z většího množství skla pro modernější vzhled. Ten podtrhuje i úzký přední panel s unikátními prvky: ChoromeClip a červená linie, které jsou integrovány při všech produktů pro jejich nezaměnitelný vzhled. Díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Dvířka vybavené s tlumeným zavíráním dvířek a SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby s černým sklem otevřete pomocí nerezového madla.

Druhy ohřevu

Vnitřní prostor o objemu 71 l nabízí dostatečný prostor pro přípravu oblíbených jídel. Trouba disponuje 7 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 50 ° C - 275 ° C. Pomocí zápustných otočných voličů si navolíte vše co potřebujete. Displej s podsvícením vás zároveň bude informovat o všem co potřebujete.

 •     horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev
 •     AutoPilot 10 - 10 automatických programů

AutoPilot

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti musíte program už jen spustit. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připravené díky 10 přednastaveným automatickým programem.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čisticí funkce trouby EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální stva jemných keramických zrnek na vnitřních stranách a stropě trouby zabrání znečištění během pečení absorbuje tuky a zbytky a rozloží jejich pomocí oxidace po celou dobu životnosti spotřebiče. Jediné, co je třeba udělat manuálně je otřít spodní část trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Pro odstranění zbytků jednoduše aktivujte čisticí program.

Rychloohřev

Až o 30 % kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stiskněte tlačítko "rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzální pánev.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3400 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 7

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šířka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 34,355 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 7

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3400 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: HBG337ES0

Všechny parametry

Recenze Bosch HBG337ES0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HBG337ES0