Bosch HBA3577S0 vystavený kus s plnou zárukou

Vestavná elektrická trouba Bosch HBA3577S0 s objemem 71l a 3D horkým vzduchem pomáhá dosáhnout dokonalé výsledky pečení na více úrovních současně s dvojnásobným teleskopickým výsuvem (z toho 1 vario Clip rail). Zápustné otočné voliče zaručují snadné čištění a údržbu ovládacího panelu, ovládání doplňuje LED displej s hodinami a časovou předvolbou s ukazatelem předehřevu. Trouba nabízí 7 druhů ohřevu v teplotním rozsahu 50 ° C - 275 ° C: horký vzduch, horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, horký vzduch jemný. Další důležitou funkcí je dětská pojistka a samočisticí funkce EcoClean Direct a AutoPilot10. Osvětlení v troubě Bosch HBA3577S0 je halogenové. Dvířka trouby jsou vybaveny designovým nerezovým madlem. Ve výbavě je také RoastingSensor - pečící sonda, která zabezpečí perfekní výsledky pečení díky vysoké přesnosti měření. Trouba je dodávána s následujícím příslušenstvím: smaltovaný plech, kombinovaný rošt, univerzální pánev. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 32 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto XXL vestavěnou elektrickou troubou Bosch HBA3577S0 s jedinečným horkým vzduchem 3D dosáhnete opravdu skvělé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Trouba disponuje hned 7 druhy ohřevu a je zařazena do energeticky úsporné třídy A.

GranitEmail

Vnitřní prostor je vyroben z GranitEmail což je vysoce hodnotná smaltovaná povrchová úprava trouby a smaltovaných dílů příslušenství. Jedná se o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškrábání a kyselinám. Umožňuje snadné čištění vnitřku trouby po celou dobu její životnosti.

Vlastnosti

Trouba je elektrická o objemu 71 l a nabízí 7 druhů ohřevu s rozsahem teplot 50 ° C - 275 ° C:

 •     horký vzduch
 •     horní / dolní ohřev
 •     cirkulační infra-gril
 •     velkoplošný gril
 •     stupeň na pizzu
 •     dolní ohřev
 •     horký vzduch jemný

Trouba je vybavena také funkcí AutoPilot 10, prostřednictvím něj se každé jídlo perfektně podaří díky 10 automatickým programem. K dokonalému výsledku stejně přispěje RoastingSenzor, který měří optimální teplotu ve středu pokrmu. Jde o sondu, která zabezpečí perfekní výsledky pečení díky vysoké přesnosti měření. K dispozici je i praktická dětská pojistka, halogenové osvětlení a samočisticí program EcoClean Direct (na stropě, na zadní stěně, na bočních stěnách). Ovládání trouby je zajištěno prostřednictvím zápustných otočných voličů, které vám pomohou dosáhnout dokonalé výsledky pečení i na více úrovních současně. Ve středu je umiestenený digitální LED displej s hodinami a časovou předvolbou a indikátorem předehrevu. Dvířka trouby s černým sklem otevřete pomocí nerezového madla. Pro snadnější manipulaci s plechy je k dispozici i dvojnásobný teleskopický výsuv z toho 1 VarioClip rail.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A
 • Celk.vn.kapacita trouby 71 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3400 W
 • Typ čištění Katalýzou
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 7

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Víceúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 59,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnosť: 34 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1x univerzální pánev

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: Katalýzou
Počet funkcí: 7

Konektivita

Délka kabelu: 1,2 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
Celkový výkon trouby: 3400 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: HBA3577S0

Všechny parametry

Recenze Bosch HBA3577S0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch HBA3577S0