Bosch GSN58VWEV

18 490 Kč ? 17 990 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 179,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skříňová NoFrost mraznička Bosch GSN58VWEV v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A ++. Elektronická regulace teploty s LED ukazateli umožňuje přesné a snadné nastavení. Objem mrazničky dosahuje 365 litrů. Vnútrorný prostor je vybaven 5 průhlednými plastovými boxy, z toho 1 bigBox, VARIOSIZE vyjímatelnými odkládacími plochami a miskou na led. Mrazicí kapacita dosahuje 22 kg / 24 hod. a akumulační doba 25 hodin. Disponuje funkcí supermrazení. FreshSense zaručí konstantní teplotu díky senzorové technologii. Pro úsporu energie je skříňová mraznička Bosch GSN58VWEV vybavena optickým a akustickým varovným signálem při zvýšené teplotě uvnitř. Bezpečnostní varovný systém s memory funkcí vás upozorní i při nedovřených dveřích a výpadku proudu. Hlučnost 39 dB. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Zvažte i tento produkt

Liebherr GN 2723

Splátky s 0% navýšením (více info)

Liebherr GN 2723

25 990 Kč

K odeslání

Skříňová mraznička Liebherr GN 2723 v bílé barvě je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí objem 224 litrů. V jejím nitru najdete 7 zásuvek pro přehledné uskladnění potravin. Disponuje…

 • Výška: 164,4 cm
 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celkový čistý objem: 224 L

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Úsporná mraznička

Skříňová NoFrost mraznička Bosch GSN58VWEV zaujme svým celkovým objemem až 365 litrů, a tak nabízí maximální prostor pro uložení všech vašich mražených potravin. Vnitřní chladící prostor tvoří 5 samostatných transparentních zásvuiek z toho jeden extra velký BigBox a VarioZone vyjímatelnými odkládacími plochami. K dispozici je také miska na led. LED ukazatel teploty poskytuje možnost nastavení požadované klími v mrazničce podle typu uskladněných potravin. Optický a akustický varovný signál zvýšené teploty uvnitř dotváří špičkové vybavení mrazničky.

Už žádné odmrazování

Díky technologii NoFrost je vlhkost ze vzduchu zachycována v centrálním výparníku a nikoli na potravinách či stěnách mrazničky, kde zamrzá a tvoří se z ní led. Chladící jednotka, která odvádí vlhkost se sama automaticky odmrazuje. Vysrážený voda se odvádí ven do speciální sběrné mísy a odtud odpaří pomocí tepla z kompresoru. Tímto způsobem funkce NoFrost nejenže trvale udržuje vaši ledničku bez ledu, ale vás také zbavuje potřeby její manuálního odmrazování.

Mraznička, která se reguluje sama

MultiAirflow systém zajišťuje konstantní proudění chladného vzduchu a prochlazování polic ve spotřebiči. Tak je v celé chladničce udržována stejná teplota a nedochází k teplotním výkyvům. V celém chladicím prostoru se minimalizuje proces vysoušení potravin, a tím se prodlužuje jejich trvanlivost a aroma, pro které jste si je tak oblíbili.

Dokonalá klima pro potraviny

Mrazák využívá speciální technologií FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé a chutné.

BigBox

Zásuvka pro praktické uspořádání již zmrazených potravin nebo potravin o velkém objemu, např. jako je dort nebo pizza. Bez ohledu na to, zda se potřebujete postarat o oslavu narozenin vašeho dítěte nebo zmrazit svatební dort - v zásuvce BigBox najdete dost prostoru pro velké zmrazené potraviny.

Supermrazení

Běžné mrazničky mohou úspěšně zmrazit vaše jídlo, ale zachovat ho zmrazené není vždy zaručeno. Mrazničky s funkcí supermrazení zmrazí potraviny rychleji a při vkládání nových potravin do mrazničky chrání již zmražené potraviny před rozmrazováním. Spotřebič se po dosažení požadované teploty vrátí zpět do běžného provozu, čímž se předchází plýtvání energií.

 

Parametry produktu

Základní parametry

 • Výška 191 cm
 • Třída energ.účinnosti A ++
 • Celkový čistý objem 365 L
 • Mrazící výkon 22 kg/24h
 • Celkový hrubý objem 400 L
 • Počet zásuvek 8

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 70 cm
Výška: 191 cm
Hloubka: 78 cm
Hmotnost: 92,25 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 39 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 304 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 25 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 365 L
Celkový hrubý objem: 400 L
Počet zásuvek: 8
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Mraznička

Mrazící výkon: 22 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: GSN58VWEV

Všechny parametry

Recenze Bosch GSN58VWEV

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch GSN58VWEV