Bosch GSN58VW30

20 490 Kč ? Ušetříte 27 % 14 990 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skříňová mraznička Bosch GSN58VW30 s funkcí NoFrost, s energetickou třídou A ++ a s technologií FreshSense je velmi úsporná, chrání zamrazené potraviny díky konstantní teplotě. NoFrost znamená nikdy více odmrazovat díky perfektní ochraně před tvorbou ledu, šetří to námahu a čas. Více flexibility díky variabilitě, odkládací skleněné poličky a přihrádky v mrazicím prostoru. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 27 %

Popis produktu

 

 

Vnitřní vybavení mrazničky

Skříňová mraznička Bosch GSN58VW30 je ideální volbou pro uskladnění velkého množství mražených potravin. Její celkový využitelný objem je 360 ​​litrů. Mrazicí kapacita skříňové mrazničky je 22 kg potravin za 24 hodin a její skladovací doba při poruše je 25 hodin. Pro uskladnění vašich potravin je k dispozici pět transparentních přihrádek, z čehož je jedna zásuvka rozměrově větší (bigBox) a je vhodná pro uskladnění větších kusů potravin.

NoFrost

Ve výbavě chladničky nechybí beznámrazový systém NoFrost. Ten zabraňuje tvorbě ledu, zajišťuje neustálou cirkulaci vzduchu v chladničce a zároveň snižuje vlhkost ve vnitřním prostoru.
Díky tomu už nemusíte chladničku ručně odmrazovat a navíc se tím sníží spotřeba elektrické energie.

Zásuvka bigBox

Skříňová mraznička nabízí dostatek prostoru a do její přizpůsobené velké zásuvky bigBox můžete jednoduše vkládat velké kusy potravin. Ať už budete mít velký kus masa, pizzu nebo jiné potraviny, do zásuvky bigBox se určitě vejdou.

MultiAirFlow systém

Vaše potraviny jsou bezpečně uskladněny i díky systému MultiAirFlow. 3 přihrádky intenzivního mrazení s klapkou a odkládací plochou z bezpečnostního skla. Tento systém zajišťuje plynulé a mírné šíření chladného vzduchu do různých chladicích rovin, čímž se omezuje vysychání a zhoršování kvality potravin. Chladný vzduch je na různých místech chladničky vyfukován ventilátorem. Plynule se rozšíří do celého prostoru a vytváří rovnoměrnou teplotu na všech místech chladničky, díky čemuž budou vaše potraviny uskladněny v optimálních podmínkách se zachováním jejich čerstvosti.

Funkce Supermrazení

Funkce Supermrazení "SUPER" slouží k udržení nastavené teploty i v tom případě, že do mrazicího prostoru vložíte najednou více nových čerstvých potravin. Mrazák disponuje zamrazovací automatikou, což snižuje teplotu uvnitř mrazicího prostoru.

Bezpečné a pohodlné uskladnění potravin

Elektronická regulace teploty umožňuje snadné a přesné nastavení požadované teploty v interiéru mrazničky. Skříňová mraznička je vybavena i optickým a akustickým signálem při zvýšené teplotě a k dispozici je i akustický signál otevřených, resp. špatně zavřených dvířek či výpadku proudu. Plný přístup ke všem přihrádkám a to i v případě, že je spotřebič umístěn přímo u boční zdi nebo nábytku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 191 cm Výška
  • A ++ Třída energ.účinnosti
  • 360 L Celkový čistý objem
  • 22 kg/24h Mrazící výkon
  • 400 L Celkový hrubý objem
  • 8 Počet zásuvek

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 70 cm
Výška: 191 cm
Hloubka: 78 cm
Hmotnost: 92 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x chladicí akumulátor

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 301 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 25 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 360 L
Celkový hrubý objem: 400 L
Počet zásuvek: 8
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Mraznička

Mrazící výkon: 22 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: GSN58VW30

Všechny parametry

Recenze Bosch GSN58VW30

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se