Bosch GSN58AWCV


Skříňová mraznička, Energetická třída C, Objem: 366 l, Roční spotřeba energie: 178 kWh, Maximální hlučnost: 38 dB, Mrazicí výkon: 26 kg/24h, Akumulační doba: 13 h, NoFrost:, Rychlé zmrazení: Ano", Počet zásuvek: 8, Šířka: 70 cm, Výška: 191 cm, Hloubka: 78 cm. Více info


Cena 27 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 273 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,7 / 5

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Skříňová mraznička Bosch GSN58AWCV, bílé provedení, energetická třída C, objem 366 litrů, technologie No Frost a FreshSense, dostatek prostoru díky VarioZone, funkce Supermrazení, systém proudění vzduchu MultiAirflow, mrazicí výkon 26 kg/24 hodin, akumulační doba 13 hodin, madlo, invertorová technologie, výrobník ledu Ice Twister, zvukový a světelný alarm při pootevřených dveřích, elektronická regulace teploty, hlučnost 38 dB, LED osvětlení, klimatická třída SN-T, rozměry (v × š × h): 191 × 70 × 78 cm.

Úsporná mraznička

Skříňová No Frost mraznička Bosch GSN58AWCV zaujme svým celkovým objemem až 365 litrů. Nabízí tak maximální prostor pro uložení všech vašich mražených potravin. Se šířkou 70 cm patří mezi mrazničky XXL velikosti. Vnitřní chladicí prostor tvoří 5 samostatných transparentních zásuvek, extra velký BigBox a VarioZone s vyjímatelnými odkládacími plochami. LED ukazatel teploty poskytuje možnost nastavení požadovaného klima v mrazničce podle typu uskladněných potravin. Optický a akustický varovný signál zvýšené teploty uvnitř dotváří špičkové vybavení mrazničky.

Už žádné odmrazování

Díky technologii No Frost je vlhkost ze vzduchu zachycována v centrálním výparníku a nikoli na potravinách či stěnách mrazničky, kde zamrzá a tvoří se z ní led. Chladicí jednotka, která odvádí vlhkost, se sama automaticky odmrazuje. Vysrážená voda se odvádí ven do speciální sběrné mísy a odtud se odpaří pomocí tepla z kompresoru. Tímto způsobem funkce No Frost nejenže trvale udržuje vaši ledničku bez ledu, ale vás také zbavuje potřeby jejího manuálního odmrazování.

Dokonalé klima pro potraviny

Mrazák využívá speciální technologií FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v mrazničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé a chutné.

Supermrazení

Běžné mrazničky mohou úspěšně zmrazit vaše jídlo, ale zachovat jej zmrazené není vždy zaručeno. Mrazničky s funkcí Supermrazení zmrazí potraviny rychleji, a při vkládání nových potravin do mrazničky chrání již zmrazené potraviny před rozmrazováním. Spotřebič se po dosažení požadované teploty vrátí zpět do běžného provozu, čímž se předchází plýtvání energií.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v mrazničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních mrazničky snižuje kolísání teploty a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

Intelligent Inverter Technology

Mraznička je vybavena inteligentní invertorovou technologií, která zajišťuje chytrou interakci mezi senzory, elektronikou a kompresorem. Senzory neustále monitorují teplotu uvnitř mrazničky a jejího okolí. Elektronický systém zaznamenává případné změny a následně tak kompresor přizpůsobí svůj výkon aktuální situaci.

BigBox

Zásuvka pro praktické uspořádání již zmrazených potravin nebo potravin o velkém objemu, jako je např. dort nebo pizza. Bez ohledu na to, zda se potřebujete postarat o oslavu narozenin vašeho dítěte nebo zmrazit svatební dort, v zásuvce BigBox najdete dost prostoru i pro velké zmrazené potraviny.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Výška 191 cm
Celkový čistý objem 366 L
Mrazící výkon 26 kg/24h
Třída energetické účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnocení

4,7 / 5

3 recenze Bosch GSN58AWCV

90% Kvalita
Výborná

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

13. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Objem
  • Spotřeba kWh

Opravdu obrovský mrazák se slušnou spotřebou el. energie.


Thanh

4. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoJiří

26. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Design
  • Velike supliky
  • Rozhodně spotreba
  • Opravdu velka sila izolace
  • Pevne madlo
  • Baleni, nastesti je vse ok, ale hrany - zadny polystyren, jen v krabici. Jak to dopravce vic utahne kurtnou, tak je zle