Bosch GSN54AWDV

24 990 Kč ? Ušetříte 24 % 18 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 189,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Skříňová mraznička Bosch GSN54AWDV v bílém provedení s objemem 328 litrů dokáže za 24 hodin zmrazit až 22 kg potravin. V případě výpadku vám potraviny vydrží až 25 hodin. Vybavená je 7 transparentními zásuvkami, z toho jednou zásuvkou BigBox. Disponuje výrobníkem ledu Ice Twister. Automatické odmrazování je zajištěno díky funkci NoFrost. Má také funkci FreshSense, MultiAirflow a elektronickou regulaci teploty. Vhod přijde také optický a akustický signál při zvýšené teplotě uvnitř chladničky a při otevřených dveřích. Mraznička umožňuje změnit směr otevírání dvířek. Praktické a úsporné LED světlo. Hlučnost: 38 dB. Rozměry (V׊×H): 176 × 70 × 78 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 24 %

Třída energetické účinnosti 2021: D

Popis produktu

Bosch GSN54AWDV

Do skříňové mrazničky s objemem až 328 litrů si přehledně uložíte vaše potraviny. K dispozici máte až 7 plastových boxů, které se jednoduše vysouvají. Do velkého BigBoxu lze vložit i objemnější potraviny. Díky jejich průhlednému provedení vždy uvidíte, co se ve kterém boxu nachází. Mrazák dosahuje mrazicího výkonu 22 kilogramů potravin za 24 hodin. V případě poruchy je akumulační doba 25 hodin. Ventilátor uvnitř mrazničky se postará o rovnoměrné proudění studeného vzduchu. Uvnitř mrazničky naleznete výrobník ledu Ice Twister, který na jedno naplnění dokáže vyrobit až 20 kostek ledu.

FreshSense senzory

Uvnitř mrazničky jsou umístěny speciální FreshSense senzory zodpovědné za optimální teplotu potravin v mrazničce. Kromě monitorování teploty v mrazničce sledují i teplotu okolí. Při jakýchkoliv výkyvech senzory upraví teplotu tak, aby si potraviny zachovaly potřebnou teplotu.

MultiAirflow systém

Systém ventilace MultiAirflow zabezpečí rovnoměrnou distribuci vzduchu v mrazničce pro dlouhodobou svěžest. Jemné a rovnoměrné proudění studeného vzduchu na všech úrovních mrazničky snižuje kolísání teploty, a tím snižuje čas chlazení, což pomůže uchovat déle čerstvou chuť vašich uložených potravin.

LED osvětlení

Díky pokrokovému LED osvětlení budete mít dokonalý přehled o tom, co máte v mrazničce uloženo. Koncepce osvětlení zaručuje rovnoměrné osvětlení celého interiéru bez oslňování či stínění. LED světla mimo jiné spotřebují mnohem méně energie než klasické žárovky. Navíc světlo nebudete muset nikdy měnit, protože vydrží po celou dobu životnosti spotřebiče.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výška 176 cm
  • Celkový čistý objem 328 L
  • Mrazící výkon 22 kg/24h
  • Třída energetické účinnosti 2021 D

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 70 cm
Výška: 176 cm
Hloubka: 78 cm
Hmotnost: 87,116 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Vzhled

Celkový čistý objem: 328 L
Celkový hrubý objem: 360 L
Počet zásuvek: 7
Typ ovládání: elektronické

Energetické údaje

Roční spotřeba energie: 212 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 25 hod.
? Třída energetické účinnosti 2021: D

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení: Ano
Mezizásuvkové mrazení: Ne

Mraznička

Mrazící výkon: 22 kg/24h

Ostatní

Kód produktu: GSN54AWDV

Všechny parametry

Recenze Bosch GSN54AWDV

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch GSN54AWDV