Bosch GIV11AF30

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 189,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Vestavěná jednodvěřová mraznička Bosch GIV11AF30 v bílé barvě dosahuje vynikající třídu spotřeby energie A ++, takže vaše potraviny dokáže chladit velmi úsporně a účinně. Technologie LowFrost umožní rychlejší odmrazování mrazničky díky redukované tvorbě ledu, což vám ušetříte spoustu času a námahy. Celkový objem chladničky je až 72 litrů, takže v ní budete schopen hygienicky skladovat všechny potřebné potraviny. 3 transparentní mrazicí přihrádky nabízejí mnoho místa pro uskladnění potravin a optimální přehled. S funkcí Supermrazení mraznička rychleji zamrazí čerstvě vložené potraviny a tím nabízí ochranu již zmrazených potravin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Úsporná mraznička

Vestavěná jednodveřová mraznička Bosch GIV11AF30 má celkový objem mrazící části až 72 l, takže vám umožní v ní uchovat všechny vaše potraviny bez nejmenších problémů. Systém LowFrost vám zase usnadnit namáhavé odmrazování a ušetří kopu času. Celkové ovládání mrazničky je elektronické s LED ukazateli s možností nastavení vlastní teploty. Zabudovaný zvukový signál vás upozorní při déle otevřených dveřích na mrazničce. Vnitřního mrazicího prostoru tvoří 3 velké transparentní přihrádky, do kterých se vejde mnoho potravin. Mrazicí kapacita mrazničky je 8 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 21 hodin.

Dokonalé klima pro potraviny

Chladnička využívá speciální technologií FreshSense, která zajišťuje ideální teplotu pro potraviny. Díky ní není například zmrzlina ani příliš měkká, ani příliš tvrdá. Konstantně udržovaná teplota v chladničce je základním faktorem při uchovávání čerstvosti a vynikající chuti potravin, proto senzory FreshSense neustále monitorují teplotu v chladničce, výsledkem čehož je konstantní teplota, která udrží potraviny co nejdéle čerstvé.

BOSCH-KIR21VF30_04

Méně časté odmrazování

Technologie LowFrost vám ušetří spoustu práce díky sníženému tvoření námrazy. Mrazák nepotřebuje odmrazování tak často a spotřeba energie je stále konstantní. Při potřebě rozmrazení mrazničky, máme pro vás vhodné řešení: praktický odvzdušňovací ventil na základně spotřebiče, který zajistí, že odtávání bude rychlé, jednoduché a ušetří vám kopec námahy.

BOSCH-GIV11AF30

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ne Vestavěný displej
  • A ++ Třída energ.účinnosti
  • 72 L Celkový čistý objem
  • 8 kg/24h Mrazící výkon
  • Ano Alarm
  • 73 L Celkový hrubý objem
  • 3 Počet zásuvek

Další vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 55,8 cm
Výška: 71,2 cm
Hloubka: 54,5 cm
Hmotnost: 36 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2xchlad.akumulátor

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie: 144 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 21 hod.

Vzhled

Celkový čistý objem: 72 L
Celkový hrubý objem: 73 L
Uchycení dveří: Dveře pravé
Počet zásuvek: 3
Typ ovládání: elektronické

Funkce

No Frost (mrazák): Ne
Rychlé zamražení: Ano
Alarm: Ano

Mraznička

Mrazící výkon: 8 kg/24h

Zvuk

Hlasitost: 36 db

Ostatní

Kód produktu: GIV11AF30

Všechny parametry

Recenze Bosch GIV11AF30

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se