Bosch DWK97HM60

19 990 Kč ? Ušetříte 25 % 14 989 Kč

Na splátky spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 149,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Komínový odsavač par Bosch DWK97HM60 v černé barvě a šikmým designem se skleněným štítem. Je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Maximální výkon odsávání dosahuje 416 m³/hod. a při intenzivním stupni 700 m³/hod. Při cirkulaci je možnost odsavač použít bez komína. Odsavač má tři výkonové stupně a jeden intenzivní. Digestoř disponuje elektronickým řízením s dotykovým ovládáním a digitálním ukazatelem. Pracovní místo pod odsavačem osvětleno prostřednictvím LED žárovek 2 x 1,5 W. Odsavač Bosch DWK97HM60 má tichý chod, hlučnost při maximálním výkonu dosahuje 57 dB. Šířka odsavače je 90 cm. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 25 %

Popis produktu

 

 

 

Výkon odsavače

Výkon odsavače Bosch DWK97HM60 by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum, čím rychleji odvede vzniklou páru a všechny nežádoucí zápachy z vaření, popřípadě oxid dusíku, který vzniká při vaření na plynu. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Jeho montáž je idální na stěnu nad varnou plochu. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 45 cm nad elektrickou varnou deskou a 60 cm nad plynovou varnou deskou. Maximální výkon odtahu dosahuje při odvětrávání do komína 416 m³/hod. a při intenzivním stupni 700 m³/hod. a při recirkulaci 387 m³/hod., intenzivní stupeň 557 m³ hod. Pracuje s maximální hlučností 58 - 75 dB. Jeho provoz je možný s odtahem do komína nebo v režimu recirkulace. Průměr odtahové roury digestoře je 120 mm. Dalšími výhodami odsavače jsou:

  •     DirectSelect ovládání pro rychlé nastavení požadované rychlosti odvětrávání a intenzity osvětlení.
  •     Výkon při odvětrávání až 700 m³/h. zajistí optimální kvalitu ovzduší v místnosti.
  •     tichý výkon
  •     Snadné čištění interiéru odsavače: kabely a šrouby jsou skryté, díky čemuž je údržba jednodušší.
  •     Energetická třída A

Odsávání výparů

Komínový odsavač par je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů , které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Disponuje třemi výkonnostními stupni odsávání a jedním intenzivním stupněm odsávání výparů, které si můžete nastavit podle potřeby. Jeho chod je obzvláště tichý. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Pokud nemáte možnost v kuchyni odvést páru ven, využijete provoz recirkulace. To znamená, že výpary se po důkladném přefiltrování v digestoři vrátí zpět do místnosti jako čistý vzduch. Obsahuje kovový tukový filtr, vhodný do myčky. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro recirkulaci je nutné zakoupit aktivní uhlíkový filtr DSZ5201

Optimální pro jednoduché vaření

Design odsavače je velmi zajímavý a vhodný do téměř každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 90 cm. Odsavač má povrchové provedení v černé barvě v kombinaci s komínem z nerezu. Jeho skleněný štít je nakloněn, čímž působí zajímavě a stylově a zkrášlí tak prostředí ve vaší kuchyni. Disponuje i osvětlením pracovního místa pomocí LED žárovek 2 x 1,5 W.

Vlastnosti

Komínový odsavač par má obzvláště tichý chod s hlučností do 57 dB při maximálním stupni odsávání. Intenzita odsávání a světla je pohodlně a rychle nastavitelná do požadované úrovně odvětrávání. Elektonické řízení s dotykovým ovládáním a digitálním ukazatelem umožnuje jeho snadnou obsluhu. Intenzivní stupeň odsavače se zpětným nastavením umí automaticky vrátit výkon odsavače na normální stupeň. S odsavačem par bude vaše kuchyň v těch nejlepších rukou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Šířka 89 cm
  • Maximální hlučnost 58 db
  • Maximální výkon odsávání 700 m3

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 700 m3
Počet rychlostí: 3
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 45 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 60 cm
Výška komínu (min.): 98,9 cm
Výška komínu (max.): 125,9 cm
Vhodný uhl. filtr: DWZ0AK0A0
Potřebný počet uhl. filtrů: 2

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 89 cm
Výška: 125,9 cm
Hloubka: 49,9 cm
Hmotnost: 30,6 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 120 mm odtahová roura

Hlučnost

Maximální hlučnost: 58 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: sklo

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B
Celková spotřeba: 57 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Další parametry

Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: DWK97HM60

Všechny parametry

Recenze Bosch DWK97HM60

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch DWK97HM60