Bosch DWB67IM50

Komínový odsavač par, Maximální výkon odsávání: 450 m3, Maximální hlučnost: 73 dB, Třída energetické účinnosti: B, Materiál: nerezová ocel, Celková spotřeba: 58,1 kWh, Počet rychlostí: 3, Výška: 96,5 cm, Šířka: 60 cm, Hloubka: 50 cm. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Komínový odsavač par Bosch DWB67IM50 60 cm s designem Box v nerezovém provedení je vhodný pro montáž na stěnu nad varné místo v kuchyni s ventilací nebo s cirkulací vzduchu. Odsavač par má tři stupně výkonu a 1 intenzivní stupeň s automatickým zpětným chodem a ovládáním TouchControl. K dispozici je také osvětlení pomocí 2 x 1,5 W LED modulů, které dobře osvětlují pracovní plochu pod odsavačem. Odsavač par Bosch DWB67IM50 má výkon 458 m³/h (při odtahu) a maximální hlučnost 64 dB. Odsavač je vybaven kovovým tukovým filtrem, který lze mýt v myčce nádobí.

 

 

Odsávání par

Komínový odsavač par Bosch DWB67IM50 je vynikající volbou pro odstraňování nepříjemných výparů a pachů, které vznikají při každodenní přípravě jídla. S jeho pomocí si můžete v kuchyni při vaření užívat příjemně čisté a svěží prostředí. K dispozici jsou tři stupně výkonu odtahu a 1 intenzivní stupeň výkonu, z nichž si můžete vybrat podle svých potřeb. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s ventilací nebo s cirkulací vzduchu.

Příjemný design

Design odsavače par je velmi příjemný a hodí se téměř do každé kuchyně. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a má šířku 60 cm. Odsavač par má příjemné nerezové provedení. K dispozici je také osvětlení pracovního místa pomocí 2 x 1,5 W LED modulů.

Vlastnosti

Komínový odsavač parpři nejvyšším výkonu 458 m³/h hlučnost 64 dB. Pro jeho pohodlné ovládání je k dispozici dotykové ovládání TouchControl s LED displejem. Elektronické ovládání usnadňuje obsluhu a skvělý přehled o funkcích a vysoce výkonný ventilátor zajišťuje dokonale čistý vzduch. Kovový tukový filtr je vyjímatelný a snadno omyvatelný i v myčce nádobí. S tímto odsavačem par bude vaše kuchyně v těch nejlepších rukou. Energetická třída B

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Šířka 60 cm
Maximální hlučnost 64 db
Maximální výkon odsávání 458 m3
Počet rychlostí 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bosch DWB67IM50

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi