Bosch DIB98JQ50

30 490 Kč ? Ušetříte 28 % 21 999 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 219,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Prostorový odsavač par Bosch DIB98JQ50 v nerezovém provedení je zařazen do energetické třídy A +. Nabízí 3 + 2 stupně výkonu nastavitelné pomocí dotykového ovládání DirectSelect. Jeho provoz je možný s odtahem nebo s recirkulací. Maximální výkon odsávání při odtahu dosahuje 445 m³/hod. (Při intenzívním stupni 867 m³/hod.) A při recirkulaci 313 m³/hod (při intenzivním stupni 391 m³/hod). Intenzivní stupeň má automatické zpětné nastavení. Průměr odtahu je 15 mm. Pracovní plochu pod odsavačem par m³ / hod zpřehlední LED SoftLight osvětlení 4 x 1,5 W s možností nastavení intenzity osvětlení. Maximální hlučnost je 74 dB. Odsavač je vybaven 3 kovovými tukovými filtry, které lze mýt v myčce nádobí. PerfectAir senzor automaticky kontroluje nastavení pro maximální výkon a minimální hlučnost. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 28 %

Popis produktu

 

 

Odsávání výparů

Prostorový odsavač par Bosch DIB98JQ50 je vynikající možností pro odstraňování nepříjemných výparů a zápachů, které se vytvářejí během každodenní přípravy jídel v domácnosti. Pomocí něj si můžete užívat příjemně čisté a svěží prostředí ve vaší kuchyni už během vaření. Tento šikovný pomocník je velmi kvalitní a podává také skvělý výkon - odsaje až 445 m³/h. (Při intenzivním stupni 867 m³/h.) A při recirkulaci 313 m³/h. (Při intenzivním stupni 391 m³/h.). Průměr odtahu je 150 mm. Disponuje třemi výkonnostními stupni a 2 intenzivními stupni odsávání s dotykovým ovládáním DirectSelect. S odsavačem par si můžete užívat maximální pohodlí a příjemné prostředí ve vaší kuchyni. Jeho provoz je možný s odvětráváním nebo s cirkulací vzduchu. Při recirkulaci je možnost odsavač použít bez odvodu vzduchu do komína. Pro provoz s cirkulací vzduchu je nutná montážní sada Bosch DHZ5385 jako zvláštní příslušenství, uhlíkový filtr Bosch DHZ5346.

Výkon a flexibilita

Efektní kuchyňský odsavač par má příjemný design, který mu umožňuje velmi šikovné vyčištění místnosti od pár a mastnoty, které se tvoří během vaření. Ovládání DirectSelect TouchControl se stejným designem, jako mají varné panely s ovládáním DirectSelect nabízí 3 normální nastavení výkonu, dvě další nastavení vysokého výkonu. Jsou jen příklady z mnoha funkcí, které můžete ovládat přímo přes ovládací panel.

Moderní design a umístění

Výkon odsavače par by měl odpovídat minimálně desetinásobku objemu místnosti, ze které má odvádět výpary. Pokud máte kuchyň propojenou s obývacím pokojem, musíte započítat oba pokoje. Velmi praktickou funkcí při odsavači je individuální nastavení stupně výkonu, pomocí kterého můžete okamžitě zvýšit výkon na maximum. Moderní komínový odsavač par patří mezi mimořádně výkonné a spolehlivé modely. Zkonstruován je velmi efektně z nerezu, což mu dodává tradiční a originální vzhled. Díky důmyslnému designu odsávacího komínu bude mastnota a pach z vaší kuchyně odstraněn mimořádně rychle. Stejně důležité je i umístění odsavače nad varnou plochou. Podle norem by měl odsavač umístit minimálně 55 cm nad elektrickou varnou deskou a 65 cm nad plynovou varnou deskou. Je vhodný pro montáž nad varnou zónu a jeho šířka je 89,8 cm. Odsavač je vybaven kovovými tukovými filtry, které jsou omyvatelné v myčce.

Automaticky pohlcuje nepříjemné pachy

PerfectAir Sensor neustále monitoruje vzduch a automaticky přizpůsobuje stupeň výkonu podle vznikajících výparů a pachů. Funguje přesně, nezávisle na nastavení výkonu a nepřetržitě. Zároveň snižuje i hlučnost, když aktivujete jen minimální potřebný stupeň výkonu.

Kvalitní osvětlení a nízká hlučnost

Kompaktní odsavač par je vybaven kvalitním SoftLight LED osvětlením s postupným rozsvěcováním a zhasínáním, které vám výrazně usnadní práci při vaření. Silné až 4 x 1,5 W osvětlení vám posvítí při přípravě chutného pokrmu. Přitom vás nebude rušit nadměrným hlukem, protože tato kvalitní digestoř je navzdory svému vysokému výkonu poměrně tichá. Maximální hlučnost přístroje dosahuje 74 dB, což vás při vaření určitě nebude rozptylovat. Kompaktní prostorový odsavač par je ten pravý pro kuchyň.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální hlučnost 54 db
  • Třída energ.účinnosti A +
  • Maximální výkon odsávání 867 m3

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Maximální výkon odsávání: 867 m3
Počet rychlostí: 5
Počet motorů: 1
Min.vzdál.od el.var.desky: 55 cm
Min.vzdál.od plyn.var.desky: 65 cm
Výška komínu (min.): 69,8 cm
Výška komínu (max.): 99,8 cm
Vhodný uhl. filtr: DHZ5346
Potřebný počet uhl. filtrů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 89,8 cm
Výška: 46 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 32,76 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost: 54 db

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Materiál

Materiál: kov

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +

Energetické údaje

Celková spotřeba: 32 kWh

Vzhled

Typ ovládání: elektronické
Typ digestoře: odtah+recirkulace

Filtrování

Počet tukových filtrů: 1

Funkce

Automatické spuštění: Ne

Ostatní

Kód produktu: DIB98JQ50

Všechny parametry

Recenze Bosch DIB98JQ50

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch DIB98JQ50