Bosch CSG656RS7

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 4 299,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní smart vestavná parní trouba Bosch CSG656RS7 v nerezovém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Kombinuje v sobě parní troubu s PerfectBake senzorem a PerfectRoast sondou pro dokonalé výsledky pečení a 4D horký vzduch s optimální distribucí vzduchu na všech úrovních. Nabízí 14 druhů ohřevu, další způsoby vaření s párou a funkci Assist. Inteligentní troubu Bosch CSG656RS7 je možné díky Home Connect ovládat i na dálku pomocí mobilního zařízení připojeného k Wi-Fi. Standart ovládání je praktické a intuitivní, pomocí ovládacího prstence je možné si navolit všechny funkce. TFT textový diplej zobrazovat všechny podstatné. Zásobník na vodu má objem 1 l. Parní generátor je umístěn mimo varného prostoru. Pro pohodlnou manipulací s plechy je k dispozici 1 násobný teleskopický plný výsuv se stop funkcí. Čištění EcoClean Direct je velmi snadné díky speciálnímu povrchu stěn, které automaticky pohlcují tuk a regenerují se pomocí programu. Dodávané příslušenství: 1 x děrovaná parní nádoba (velikost S), 1 x děrovaná parní nádoba (velikost XL), 1 x neděrovaná parní nádoba (velikost S). Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Zvažte i tento produkt

Siemens HS658GXS7

Siemens HS658GXS7

Vestavná smart parní trouba Siemens HS658GXS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A +. Inteligentní trouba s funkcí fullSteam pro vaření v páře a senzory roastingSenzor, bakingSenzor…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 71 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

Kompaktní smart parní trouba

Kompaktní inteligentní parní trouba Bosch CSG656RS7 ze série 8 v sobě kombinuje horký vzduch a páru, které pomáhají vytvořit dokonalé pokrmy. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezové barvy a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je velmi moderní prostřednictvím centrálního otočného voliče s  TFT displejem, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků. Parní troubu lze navíc pohodlně ovládat i na dálku prostřednictvím mobilního zařízení s podporou Wi-Fi. Aplikace Home Connect mimo jiné umožňuje vzdálenou diagnostiku spotřebiče.

Chytré  technologie

Zkontrolujte si vaši inteligentní troubu i když nejste doma. Smart technologie Home Connect přivede vaši mysl ke spokojenosti a pomůže vám být produktivnější ve využívání času. S funkcí dálkového sledování Home Connect se zbavíte pochybností. Jednoduše si zkontrolujete stav vaší trouby na mobilním zařízení a pohodlně ovládejte a monitorujte troubu na dálku pomocí aplikace Home Connect. Díky vzdálenému přístupu můžete bez strachu odejít z domu a budete mít jistotu, že je vše v poriadku .Zvládaete snadněji více věcí najednou ať už doma nebo venku.

Druhy ohřevu

Zkraťte si čas vaření prostřednictvím této smart vestavné trouby. Trouba je elektrická o objemu 47 l a nabízí 14 druhů ohřevu s rozsahem teplot 30 ° C - 250 ° C a LED vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí Assist. Assist umožňuje vaření jako profesionál. Máte určitelná celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem. Vaření v páře nabízí možnost připravit pokrmy jemně a šetrně. Vodní pára udrží chuť, vitamíny a minerály v potravinách. Navíc si zachovají i svůj vzhled. Funkce vaření v páře umožňují také jednoduché ohřívání jídla nebo kynutí těsta.

 •     14 druhů ohřevu: 4D horký vzduch, Eco horký vzduch, horní / dolní ohřev, Eco horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě, předehřev, sušení, udržování tepla
 •     Další způsoby vaření s párou: pára 100%, regenerace (ohřívání), kynutí, rozmrazování

Účinný 4D Horký vzduch

Elegantní trouba je oproti jednoduchým troubám vybavená i moderní technologií 4D horkého vzduchu. Tento systém zajistí přesné a pravidelné distribuování horkého vzduchu do každé ze čtyř jejích úrovní. Zajišťují to kvalitní nerezové ventilátory, které během pečení nebo grilování střídají směr otáčení, aby dokázali zajistit plynulou cirkulaci horkého vzduchu. Připravujte jídla efektivně a rychle.

Vařte dokonalé jídla

Inteligentní vestavěná parní trouba v sobě ukrývá šikovnou funkci, kterou aktivujete stiskem tlačítka. Díky množství funkcí, které v sobě ukrývá budou připravovány pokrmy dokonalé s tím nejmenším úsilím. Úspěch je zaručen a navíc získáte absolutní kontrolu nad připravovanými jídly. PerfectBake senzor a PerfectRoast teplotní sonda vám přinášejí výsledky jako od šéfkuchařů. Tři vysoce citlivé měřící body snímači pomáhají určit teplotu masového pokrmu uprostřed na stupeň přesně v dané sekundě. Měření je maximálně přesné. Výhodou je i to, že teplotní sonda může být použita také v kombinaci s mikrovlnami a párou.

Nenáročná údržba s EcoClean direct

Energeticky úsporná čisticí funkce trouby EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální stva jemných keramických zrnek na vnitřních stranách a stropě trouby zabrání znečištění během pečení absorbuje tuky a zbytky a rozloží jejich pomocí oxidace po celou dobu životnosti spotřebiče. Jediné, co je třeba udělat manuálně je otřít spodní část trouby a vnitřní stranu skleněných dvířek. Pro odstranění zbytků jednoduše aktivujte čisticí program.

Pohodlná manipulace

Pro trouby společnosti Bosch máte možnost si vybrat z několika typů příslušenství na vytahování, které Vám umožní snadnou manipulaci a bezpečný přístup k plechům a výsuvným roštem. Už nemusíte sahat do rozpálené trouby, když potřebujete např. podlít pečené maso. Nabízí závěsné rošty a 1-násobný plný teleskopický výsuv se stop funkcí.

Rychloohřev

Až o 30% kratší čas předehřívání při konstantní spotřebě elektrické energie. Nastavíte požadovaný druh ohřevu a teplotu a stiskněte tlačítko "rychloohřev". Spotřebič se zahřívá nejprve s maximálním výkonem na požadovanou teplotu a pak se automaticky přepne na požadovaný druh ohřevu.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x děrovaná parní nádoba (velikost S), 1 x děrovaná parní nádoba (velikost XL), 1 x neděrovaná parní nádoba (velikost S).

Parametry produktu

Základní parametry

 • Třída energ.účinnosti A +
 • Celk.vn.kapacita trouby 47 L
 • Gril Ano
 • Celkový výkon trouby 3300 W
 • Typ čištění EcoClean
 • Horkovzdušná funkce Ano
 • Počet funkcí 14

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ano
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 36,434 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 14

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 47 L
Celkový výkon trouby: 3300 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Další parametry

Technologie: Wifi
? Smart (ovládání mobilem): Ano

Ostatní

Kód produktu: CSG656RS7

Všechny parametry

Recenze Bosch CSG656RS7

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch CSG656RS7