Bosch CDG634AB0

Nákupem získáte 300,06 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní vestavná parní trouba Bosch CDG634AB0 v černé barvě připraví pokrmy šetrným způsobem aby si zachovaly vitaminy a aroma. AutoPilot 20 připraví jídla dokonale pomocí 20 automatických programů. Trouba nabízí 5 druhů ohřevu: pára 100%, regenerace (ohřívání), kynutí, rozmrazování s elektronickou regulací teploty v rozmezí 30 ° C - 100 ° C. Vnitřní prostor má objem 38 l. Troubu Bosch CDG634AB0 lze ovládat pomocí ovládacího prstence. Ten doplňuje 2,5 "barevný textový TFT diplej iv slovenském jazyce a dotyková tlačítka. K dispozici je i program pro odvápnění. Zásobník na vodu má objem 1,3 l. Parní generátor je umístěn uvnitř varného prostoru. Dodávané příslušenství: 1 x zásobník páry, děrovaný, velikost L, 1 x zásobník páry, neděrovaný, velikost L, 1 x mycí houba. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Siemens CS658GRS7

Vestavná chytrá kompaktní kombinovaná parní trouba Siemens CS658GRS7 v černém provedení je zařazena do energetické třídy A+. Kombinuje v sobě horký vzduch a páru, díky čemuž umožňuje dosáhnout…

 • Třída energ.účinnosti: A +
 • Celk.vn.kapacita trouby: 47 L
 • Gril: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Kompaktní parní trouba

Kompaktní parní trouba Bosch CDG634AB0 ze série 8 v sobě nabízí zdravou přípavu pokrmů. Připraví je šetrným způsobem aby si zachovaly své nutriční hodnoty a aroma. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací černé barvy a skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání je velmi moderní prostřednictvím centrálního otočného voliče s barevným textovým TFT displejem, který je velmi dobře čitelný a jeho ovládání je opravdu intuitivní. TFT displej vás bude jednoduše navigovat, aby bylo ovládání trouby hračkou. Stačí si vybrat ze široké nabídky možností nebo si jednoduše nastavíte vše podle svých vlastních zvyků.

 •     Funkce páry: je šetrná a zdravá pro přípravu pokrmů.
 •     AutoPilot 20: připraví každé jídlo perfektně díky automatickým programem.
 •     TFT - displej s ovládáním: má jednoduchou obsluhu díky ovládacímu prstenci a textovému displeji se symboly.
 •     Výklopná dvířka se SoftOpen a SoftClose: otevírají a zavírají se obzvláště tiše a jemně.

Vaření v páře

Při vaření v páře zůstane zelenina křupavý, dokud drůbež a ryby zůstanou šťavnaté a křehké. Jídla připravované v horké páře si zachovávají své vitamíny a minerály i přirozenou chuť. Lze je pohodlně dodatečně dochutit a při vaření použít méně soli. Vaření v páře umožňuje i vařit bez nutnosti přidání oleje nebo tuku. Trouba má objem 38 l a nabízí ohřev s rozsahem teplot 30 ° C - 100 ° C a vnitřní osvětlení. Trouba je vybavena také funkcí AutoPilot20. Umožňuje vaření jako profesionál. Máte určitelná celou kuchařku ve své troubě. Nabízí individuální doporučení k nastavením pro dokonalé výsledky přípravy jídel. Stačí si jednoduše vybrat z nabízeného seznamu, co chcete připravovat, zadat hmotnost pokrmu a trouba za vás vše ostatní dokončí s dokonalým výsledkem.

 •     5 druhů ohřevu: pára 100%, regenerace (ohřívání), kynutí, rozmrazování

Dvířka trouby

Vrstvená konstrukce dvířek trouby zaručuje vysokou bezpečnost. Izoluje vnější dvířka od tepla uvnitř, takže rukojeť dvířek zůstává vždy chladná na dotek. Silnější ventilace dvířek jejich vylepšený design udržuje teplotu vnějších dvířek na úrovni kolem 40 ° C, v závislosti na typu. Tím výrazně snižuje riziko popálení.

Dodávané příslušenství

Standardně se s troubou dodává i příslušenství: 1 x Zásobník páry, děrovaný, velikost L, 1 x Zásobník páry, neděrovaný, velikost L, 1 x mycí houba.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Celk.vn.kapacita trouby 38 L
 • Gril Ne
 • Celkový výkon trouby 1750 W
 • Typ čištění Žádný
 • Horkovzdušná funkce Ne
 • Počet funkcí 8

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ne
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 59,4 cm
Výška: 45,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 24,438 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 1 x neděrovaná parní nádoba

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ne
Typ čištění: Žádný
Počet funkcí: 8

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 38 L
Celkový výkon trouby: 1750 W
Horkovzdušná funkce: Ne

Ostatní

Kód produktu: CDG634AB0

Všechny parametry

Recenze Bosch CDG634AB0

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch CDG634AB0