Bosch CBG635BS3

Kompaktní vestavná trouba Bosch CBG635BS3 v nerezové barvě je zařazena do energetické třídy A +. Nabízí 13 druhů ohřevu včetně 4D horkého vzduchu a Eco horkého vzduchu v rozsahu teplot 30 ° C - 300 ° C. Kromě toho nabízí AutoPilot10 s 10 přednastavenými programy pro pohodlné pečení. Ovládání a nastavení funkcí je velmi snadné pomocí ovládacího prstence a barevného TFT displeje s dotykovými tlačítky. Vnitřní objem trouby dosahuje 47 l. Povrch vnitřního prostoru je vyroben z kvalitního antracitového smaltu, který se čistí s Eco Clean Direct. Dvířka vestavné trouby Bosch CBG635BS3 jsou vybaveny SoftOpen a SoftClose dvířky s tichým otevíráním a zavíráním. Příslušenství: univerzální rošt a univerzální pánev. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 29 %

Popis produktu

 

 

Elegantní spotřebič

S touto vestavěnou parní troubou Bosch CBG635BS3 a jedinečným horkým vzduchem 4D dosáhnete opravdu dokonalé výsledky. Na první pohled vás zaujme svou elegantní kombinací nerezového pláště a černých skleněných dvířek, díky tomu je trouba předurčena pro instalaci do moderní kuchyně, kde bude perfektně ladit s ostatními spotřebiči. Ovládání trouby je zajištěno prostřednictvím otočného prstence a barevného grafického TFT displeje. Zahrnuje automatický návrh teploty, ukazatel aktuální teploty, ukazatel předehřevu, program sabat a další funkce program na odvápnění a sušení. Dvířka vybavené SoftClose s tlumeným zavíráním dvířek a SoftMove - tlumeným otevíráním a zavíráním dvířek trouby s černým sklem otevřete pomocí nerezového madla. Trouba disponuje hned 13 druhy ohřevu s elektronickou regulací teploty v rozmezí 30 ° C - 300 ° C:

  •     4D horký vzduch, Eco horký vzduch, horní / dolní ohřev, Eco horní / dolní ohřev, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolní ohřev, pomalé vaření při nízké teplotě, rozmrazování, předehřev, udržování tepla

Účinný 4D Horký vzduch

Elegantní trouba je oproti jednoduchým troubám vybavená i moderní technologií 4D horkého vzduchu. Tento systém zajistí přesné a pravidelné distribuování horkého vzduchu do každé ze čtyř jejích úrovní. Zajišťují to kvalitní nerezové ventilátory, které během pečení nebo grilování střídají směr otáčení, aby dokázali zajistit plynulou cirkulaci horkého vzduchu. Připravujte jídla efektivně a rychle.

Čistící režim EcoClean Direct

Energeticky úsporná čisticí funkce trouby EcoClean Direct usnadní údržbu vašeho spotřebiče. Speciální vrstva jemných keramických zrnek na vnitřních stranách a stropě trouby zabrání znečištění během pečení po celou dobu životnosti spotřebiče.

Dětská pojistka

Elektronická blokace tlačítek či mechanická dětská pojistka ochrání vaše všetečné dítě před případným úrazem a vás před přeprogramováním spotřebiče. Mechanická dětská pojistka zabrání otevření dvířek myčky, elektronická blokace tlačítek zabrání přeprogramování vámi zvoleného programu.

AutoPilot10

Jde o automatické řízení průběhu programu, které se stará o dokonalou přípravu vybraných jídel. Po zadání hmotnosti musíte program už jen spustit. Druh ohřevu, teplotu a čas si program řídí automaticky. Programová automatika vám garantuje nejlepší výsledky pečení předvolených jídel, jako jsou např. rostbíf, kuře, zeleninové nákypy nebo ryby. Každé jídlo bude perfektně připravené díky 10 přednastaveným automatickým programem.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Třída energ.účinnosti A +
  • Celk.vn.kapacita trouby 47 L
  • Gril Ano
  • Celkový výkon trouby 2990 W
  • Typ čištění EcoClean
  • Horkovzdušná funkce Ano
  • Počet funkcí 13

Další vlastnosti

Značka: Bosch
? Smart: Ne
Jednoduché čištění: Ano
Teleskopický výsuv: Žádný
Počet skel dvířek: 3

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 59,4 cm
Výška: 44,5 cm
Hloubka: 54,8 cm
Hmotnost: 28,65 Kg

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Funkce

Časovač: Ano
Gril: Ano
Typ čištění: EcoClean
Počet funkcí: 13

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m
Síťový kabel: se zástrčkou

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
? Smart (ovládání mobilem): Ne

Trouba

Celk.vn.kapacita trouby: 47 L
Celkový výkon trouby: 2990 W
Horkovzdušná funkce: Ano

Ostatní

Kód produktu: CBG635BS3

Všechny parametry

Recenze Bosch CBG635BS3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bosch CBG635BS3